win10 laptop oyunlarda tam ekran takılma sorunu

baruta123

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba win10 a geçtigimden beri mutluydum kullanımı olsun görünüşü olsun ama tek sorunum win10a ilk update geldiya bi kaç ay sonra ondan beri oyunlarda tam ekran sorunu çekmeye başladım örnek olsun csgo oynarken tam ekrana alınca 60 fps düz oluyo ne yaparsam yapayım çözemedim ama pencereli moda geçince 120 130 fps alıyorum win8deyken yada ilk kez win10a geçirdigimde direk 200 240 fps civarı alıyodum oyunun ayarlarından kaynaklı değil professional oyuncu gibiyim configim var ayriyetten rust gta5 gibi oyunları tam ekran oynadığımda sıkıntı çıkmıyor gecenlerde world of warcraft yükledim yükledigim gibi deliler gibi oynadım hiç sıkıntı çekmedim ama oyuna girdiğimde 1 gün sonra yada o günün gecesi csgodada geçerli bu olay tam ekranken bir süre sonra csgoda ve wowda herşey sesler mause birden donuyo tırrrrrrrrr diye uzun bi ses geliyo kulaklıktan sorunu anlamış değilim bilgisayara format atamam malesefki aşırı yüksek boyutlu oyunlar dosyalar mevcut nerden baksan 200gb 300gb civarı dosyalar yüklemesi zaman alır bilgisayara

hp marka sistem özelliklerim 8gb ram i7-5500U CPU 2.40GHZ ekran kartı geforce840m yardım ederseniz çok memnun olurum bu sorun uzun süredir var

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri