windows 10 etkinleştircemde 10 20 liraya nerden alabilirim lınk atarmsnz key icin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ArsenLüpen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
windows 10 etkinleştircemde 10 20 liraya nerden alabilirim lınk atarmsnz key icin direk e postaya gelıyor ya ondan ıstıyorum da bulamadım.

KS

ArsenLüpen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tesekkur ederım

abi aldıkda kod gelmedi online teslimat sectim 5 10 dk oldu e postaya gelmesı gerekmıyor mu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bazen 2 saati bulabiliyormuş yorumlarda gördüm. Hafta sonu olduğu için olabilir biraz daha gecikme süresi uzaması. 1 saat daha bekleyin halen daha gelmediyse satıcıya mesaj atın.

KS

ArsenLüpen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur abi yolladıkları key yanlıs diyor ? nasıl yapıcaz site dolandırdı heralde bizi

bizim ki home abi aldıgımız pro ondanmı olmuyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Dolandırılma filan yok size attığım key bilgilerinde de yazıyor zaten Windows 10 Pro için. Siz Home sürümde denerseniz doğal olarak aktifleştiremezsiniz. Windows 10 Pro kurun ve kurulumda yada sonrasında keyi girebilirsiniz.

KS

ArsenLüpen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
abi şimdi nasıl bi yol ızlemelıyız pc formak atmakda ıstemıyoruz bu home pro yapamazmıyız bi sekılde yada iade edip home alabılırmyz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İade vs. işlerini bilemem ama muhtemelen yapılmaz. Home bir sistemi yükselteme ile Pro sürüme geçirebilirsiniz normalde. Bunun için Windows güncellemelerinizin olmadığına emin olun sonra bu keyi Windows home üzerinden Windows etkinleştirmesi için kullanacaksınız bu işlemden sonra Windows Home sürümünü Windows Pro yapabilirsiniz. Windows Ayarları / Sistem / Hakkında kısmından Ürün anahtarı girin veya Windows sürümünüzü yükseltin kısmından yapacaksınız. Keyi girdikten sonra bir uyarı verecek ve işlemi başlat diyerek Pro geçişini yapacaksınız.

Eğer işe yaramaz ise sadece Microsoft Store üzerinden alınan keyler için çalışan bir sistem demektir yani bu durumda sadece Windows 10 Pro sürüme format atıp keyi aktif edebilirsiniz.

KS

ArsenLüpen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
keske sorsaydın ugur abi başta home promu sizin ki die ben sen lınk attın direk aldım neyse canın saolsun

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İyide attığım linkte kocaman Windows 10 Professional Dijital Lisans yazıyor neden bakmadın ki. Bu benim hatam değil sizin hatanız ama dediğim gibi Pro yapın zaten Home neden kullanıyorsunuz ki pek çok konuda avantajı bir sisteme geçmiş olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri