Windows 10 format atamıyorum

Enox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam öncelikle merhaba ben windows 10 a format atmak istedim usb ile açtım iyi güzel ama usbyi açınca otomatik windowsu kuruyor silmek gibi birşey mi var yardımcı olursanız sevinirim

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Hocam öncelikle merhaba ben windows 10 a format atmak istedim usb ile açtım iyi güzel ama usbyi açınca otomatik windowsu kuruyor silmek gibi birşey mi var yardımcı olursanız sevinirim
Siz windows kuracaksınız ama öncekini sileceksiniz değil mi yani Temiz kurulum yapacaksınız.

KS

Enox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Siz windows kuracaksınız ama öncekini sileceksiniz değil mi yani Temiz kurulum yapacaksınız.
Evet hocam birde ben windowsu kurdum yani tamir etti büyük ihtimal ile ve bende 3 harddisk 1 usb var 1 tane harddiski algılamadı onu nasil çözebiliriz

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Evet hocam birde ben windowsu kurdum yani tamir etti büyük ihtimal ile ve bende 3 harddisk 1 usb var 1 tane harddiski algılamadı onu nasil çözebiliriz
Bu ekranda usb gözükmez eğer temiz kurulum istiyorsanız da burada bulunanları teker teker silin aşağıda sil butonu ile.
Sonrasında hangi diske kuracaksanız onu seçip ileri diyin.
Screenshot_2.png

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
1-Dekiler silinmiş boş alanları ile toplam aynı
2-Dekiler Sürücü 2 Bölüm 3 silerseniz onlarda gidecektir.Sürücü 2 Bölüm 3 kalıntıları bunlar.
Screenshot_3.png

KS

Enox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
2-Dekiler Sürücü 2 Bölüm 3 silerseniz onlarda gidecektir.Sürücü 2 Bölüm 3 kalıntıları bunlar.
Ekli dosyayı görüntüle 10425
Tamamdır hocam

Ekli dosyayı görüntüle 10425
Hocam birde 1. Deki 2 tane 300 gb hd 1 tanesini algılıyor normalde ayrı ayrı idi ben anlayamadım tam olarak

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri