Yardım Windows 10 Kurulum Sonrası Hata

Veteran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selam Arkadaşlar,

Windows 10 kurulum sonrası Windows Sürümünden ötürü hiçbir sürücü kuramıyorum. Windows güncelleştirmelerini dahi internet olmadığı için alamıyorum. Bu sebeple de sürüm güncelleştirmesi yapamıyorum. Anakart sürücülerini kuramadığım için internet yok. Desteğinizi bekliyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Arkadaşlar Windows 10 kurulum sonrası Windows Sürümünden ötürü hiçbir sürücü kuramıyorum. Windows güncelleştirmelerini dahi internet olmadığı için alamıyorum. Bu sebeple de sürüm güncelleştirmesi yapamıyorum. Anakart sürücülerini kuramadığım için internet yok. Desteğinizi bekliyorum.
Telefondan anakart sürücülerini indirip pcye atıp kurabilirsiniz.

MortalX1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Otg kablo ile veya modem üzerinden flaşa driverları yükleyip pc ye kurabilirsiniz

KS

Veteran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Otg kablo ile veya modem üzerinden flaşa driverları yükleyip pc ye kurabilirsiniz
Bahsettiğini açar mısın? Otg kablo nedir mesela? Yukarıdaki arkadaşımızın bahsettiği yöntemden farklı burada bir şey var mı? Benim söz konusu sürücülere erişim anlamında bir sorunum yok. Sorun sürücülerin kurulamaması ve bundan kaynaklı da ethernet kablom takılı olduğu halde internete bağlanamıyor olmam.

Telefonunuzu kablo ile pcye bağlayıp, kablo ile internet paylaşımını açın. Windows güncellemesini yapıp deneyin sonra o zaman.
Sıfır windows ile bu işlemi gerçekleştirebiliyorum doğru mudur? Ve telefon internetinin kotası söz konusu işlemler için yetersiz olacaktır. Telefon üzerinden wi-fi'ye erişim sağlamamız söz konusu olabilir mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri