Windows 10 Vs Windows 11

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Oyun odaklı kullanılacak olan yeni bir sisteme sizce hangisinin kurulması daha mantıklı olur?

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
W10 daha iyi fakat W11 içinde gereksiz şeyleri ıvır zıvır kapatırsan aynı seviyeye denk geliyor gibi (öyle ahım şahım fark yok sistemin özelliğine göre değişir)

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
1 sene önce benim 10da kullandığım bir kaç program 11de sıkıntı çıkarmıştı. Nasıldır şuan bilmem. Ben olsam bildiğimle giderdim.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Aktif 11 kullanıcsıyım. Win 10 a göre çok hata var ama arayüz olarak cidden kat kat daha iyi. Ben bu arayüz için birkaç hataya katlanabilecek biriyim.

KS

ronaldo123cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Aktif 11 kullanıcsıyım. Win 10 a göre çok hata var ama arayüz olarak cidden kat kat daha iyi. Ben bu arayüz için birkaç hataya katlanabilecek biriyim.
Mesela ne gibi hatalar var hocam? Oyun oynarken rahatsız edebilecek türden hatalar mı?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
Mesela ne gibi hatalar var hocam? Oyun oynarken rahatsız edebilecek türden hatalar mı?
yok genelde oyun oynarken rahatsız eden şeyler çıkmıyor teknik hatalar çıkıyor. mesela şuan bende windows güvenliği kısmı açılmıyor beyaz kalıyor yeni başladı bu bir kaç güne düzelticem. daha önceden arama kısmına birşey yazamama olmuştu. oyunda rahatsız edici bir hata yaşamıştım arkadan onedrive açıldı birden boşluk tuşunu kullanamıyordum alt, win ve caps tuşuna basınca direkt masaütüne atıyordu. yeniden başlattım düzeldi. birkaç hata daha yaşadım ama aklıma gelmiyor şuan. ha birde arada tıkanıyordu bilgisayar bu hatanın neyden kaynaklı olduğuna emin değilim belki pc dendir.

Okeanos.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows 10'un resmi desteği 14 Ekim 2025 tarihinde sonlanıyor. 2 yıla kadar kullanabilirsiniz hocam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri