Soru Windows 11 Geçilir Mi ?

-AlparslaN-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sistemim ;

İ5 11400F
RX 6600
P5 PLUS 500GB SSD
2X8 16 GB RAM

Arkadaşlar ben Ağustos ayında Windows 11 kurmuştum fakat oyuna girince Game Bar penceresi çıkıyordu onu Windows ayarlarından ne kadar kapatsam bile devre dışı kalmıyordu ancak PowerShell üzerinden kodla kaldırınca gidiyordu o yüzden Windows 10 geçmiştim bu sorun düzeldi mi ? ( Açıklık getirmek gerekirse Windows + G olayı )

Ayrıca Windows 11 oyun performansı düzeldi mi problem yaşayan var mı ?

KS

-AlparslaN-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bazı oyunlarda sorun yaşanabiliyor. Bence bir aciliyeti yoksa geçmeyin.
Biraz yenilik istiyorum arayüzde artık o yüzden geçmek istiyorum benim tek sorunum o lanet Game Bar penceresi idi her oyuna girdiğimde alt tarafta bildirim olarak çıkıyordu ayarlardan ne kadar devre dışı bıraksam hala çıkıyordu

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Biraz yenilik istiyorum arayüzde artık o yüzden geçmek istiyorum benim tek sorunum o lanet Game Bar penceresi idi her oyuna girdiğimde alt tarafta bildirim olarak çıkıyordu ayarlardan ne kadar devre dışı bıraksam hala çıkıyordu
Dediğim gibi bazı oyunlarda sorun çıkarabiliyor diye biliyorum. Tasarım olarak çok güzel ben çok beğeniyorum.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Sistemim ;

İ5 11400F
RX 6600
P5 PLUS 500GB SSD
2X8 16 GB RAM

Arkadaşlar ben Ağustos ayında Windows 11 kurmuştum fakat oyuna girince Game Bar penceresi çıkıyordu onu Windows ayarlarından ne kadar kapatsam bile devre dışı kalmıyordu ancak PowerShell üzerinden kodla kaldırınca gidiyordu o yüzden Windows 10 geçmiştim bu sorun düzeldi mi ? ( Açıklık getirmek gerekirse Windows + G olayı )

anakartın gigabyte ise geçilmez

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Sistemim ;

İ5 11400F
RX 6600
P5 PLUS 500GB SSD
2X8 16 GB RAM

Dün gectim bir kaç değişiklik işime yarayacagı icin gectim. genel olarak güzel gecilebilir bence.

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
formatlayıp mı geçelim yoksa 10dan11e geçsek bir şey olur mu?

KS

-AlparslaN-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Format en güzeli. 10 dan 11 e gectim 2-3 tane hata aldım ama düzelttim. bilgisayarınızda silinecek cok bişey yoksa format en iyisi.
Soru sormuştum ama görmediniz herhalde oyun oynuyorsanız Game Bar muhabbetini benim için deneme şansınız var mı ?

umut km

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bence geçilir ben kullanıyorum FPS düşüşü yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri