Windows 11 Geçmeli miyim ?

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
Arkadaşlar selam. Şuan Windows 10 kullanıyorum. Az önce Windows 11'i ücretsiz kullanabilirsiniz diye bir sayfa açıldı. Ben geçtim. Çünkü Windows 11'de bazı sıkıntılar olduğunu duymuştum. Ama şuan aynı durum devam ediyor mu bilmediğim için danışmak istedim. Sizce Windows 11'e yükseltmeli miyim ? Bir de şöyle bi durum var. Bende Windows 10 Pro var ama CMD üzerinden aktifleştirdim. Şimdi bu Windows 11 yükseltmesini kabul etsem herhangi bir sıkıntı çıkar mı ?

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Sıkıntılar azaldı ben şimdi geçiş sürecini başlattım 1 2 saate win 11 döneceğim sorunlar vardı ama çoğu düzeldi.
Bizi de bilgilendirin hocam. Herhangi bir sorunla karşılaşıp karşılaşmadığınızı 1-2 hafta sonra ne zaman isterseniz bir konu açıp bilgilendirirseniz güzel olur.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Win 11 kullanıyorum. Sorun çıkarmadı daha ama win 10 gibi olduğunu sanmıyorum.

KS

Sadece Ben

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
71
Sıkıntılar azaldı ben şimdi geçiş sürecini başlattım 1 2 saate win 11 döneceğim sorunlar vardı ama çoğu düzeldi.
Teşekkürler. Peki ben bilgisayar üzerinden, yeni format atmadan geçiş yapsam sorun olur mu ? Win 10 Pro'yu CMD ile aktifleştirmiştim.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Teşekkürler. Peki ben bilgisayar üzerinden, yeni format atmadan geçiş yapsam sorun olur mu ? Win 10 Pro'yu CMD ile aktifleştirmiştim.
Geçmeniz sorun olmaz ama her zaman temiz kurulum daha iyidir. Eğer key alarak yaptıysanız sorun olmaz ama başka ayarlar üstünden geçici yaptıysanız muhtemelen kod silinecektir ve lisans talep edecektir.

Son düzenleme:

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
4 Ay önce pc'yi aldığımda direk w11 kurdum dürüst olmak gerekirse başlarda sıkıntılar vardı. Ama şu 1 aydır hiçbirşey görmedim. Direk w11 başladığım için w10 arasında performans farkı varmı bilemiyorum.

Metaxa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
99
Geçebilirsiniz. Sorunlar en aza indirildi.

Muamma61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Arkadaşlar selam. Şuan Windows 10 kullanıyorum. Az önce Windows 11'i ücretsiz kullanabilirsiniz diye bir sayfa açıldı. Ben geçtim. Çünkü Windows 11'de bazı sıkıntılar olduğunu duymuştum. Ama şuan aynı durum devam ediyor mu bilmediğim için danışmak istedim. Sizce Windows 11'e yükseltmeli miyim ? Bir de şöyle bi durum var. Bende Windows 10 Pro var ama CMD üzerinden aktifleştirdim. Şimdi bu Windows 11 yükseltmesini kabul etsem herhangi bir sıkıntı çıkar mı ?
Sistem kendisi geçirsin 11 güzel insan. Benim sistem Windows 10 iken kendisi geçti güncelleme yolladırlar geçtim direk. Fakat diğer iki bilgisayara ben geçirdim. Amd tabanlı olduğu için güncelleme gelmedi açıkçası.
Ben Windows 11 enterprise olarak kullanıyorum. Ve bütün kilitler bende açık yazılım işinde çok avantajı oluyor açıkçası. Fakat sen windows 10 pro kullandığın için 11 pro versiyonuna geçeceksin o yüzden şu an için hataları çok düşürdüler. Rahatlıkla geçebilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri