Windows 11 Hk.

Fiexron01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Freedos laptop alacam da gelince windows 11 yuklicem ama ürün anahtarım yok ürün anahtarsiz devam et seçeneğine tıklayınca Windows un programlarını kullanabiliyor muyum office word tarzı uygulamaları

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Freedos laptop alacam da gelince windows 11 yuklicem ama ürün anahtarım yok ürün anahtarsiz devam et seçeneğine tıklayınca Windows un programlarını kullanabiliyor muyum office word tarzı uygulamaları
Deneme sürümü yüklüyor diye biliyorum ve istersen 20-70 ₺ arasında keyler var güvenilir onlardan alabilirsin.

Oki404

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Onun icin Microsoft hesabi yeterli diye biliyorum. (Web versiyonundan bahsediyorum.)

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Kullanabiliyorsunuz diğer programları. Ama zaten Microsoft Office için de denem sürümü vitince anahtar lazım. Deneme sürümü bitimce kullanmazsınız. Üniversite öğrencisiyseniz ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

KS

Fiexron01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Kullanabiliyorsunuz diğer programları. Ama zaten Microsoft Office için de denem sürümü vitince anahtar lazım. Deneme sürümü bitimce kullanmazsınız. Üniversite öğrencisiyseniz ücretsiz kullanabiliyorsunuz.
Ürün anahtarı internette satılıyor 50 60 liraya onlardan alsam bir sıkıntı olur mu?

Üniversite öğrencisiyim nasıl yapılıyor bir video var mı acaba ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Ürün anahtarı internette satılıyor 50 60 liraya onlardan alsam bir sıkıntı olur mu?

Üniversite öğrencisiyim nasıl yapılıyor bir video var mı acaba ?
Olmaz. Genelde öyle yapılıyor. Öğrenciyseniz ya da kardeşinizin falan varsa ücretsizde eğitim sürecinde kullanabilirsiniz. Üniversitenizin bilgi işlem sayfasında yazar. Genelde öğrenci maili ile Microsoft sitesinden giriş yapılınca oluyor.

KS

Fiexron01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Olmaz. Genelde öyle yapılıyor. Öğrenciyseniz ya da kardeşinizin falan varsa ücretsizde eğitim sürecinde kullanabilirsiniz. Üniversitenizin bilgi işlem sayfasında yazar. Genelde öğrenci maili ile Microsoft sitesinden giriş yapılınca oluyor.
Her üniversitede var mı bu sistem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri