Windows 11 "Kullanıcı Profili Hizmeti Hizmeti Oturum Açamadı" Hatası

ne anlatıyon abi beabla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Başlıkta da okuduğunuz gibi bilgisayarı açtığımda bununla karşılaşıyorum. Sonra yeniden başlatıyorum. Windows sıfırlanmış bir şekilde açılıyor. Sonra yeniden başlatıyorum, tamamen düzeliyor. Bunun yüzünden Windows'u yeniden kurdum ama nafile bilgisayara şuanda giriş yapabiliyorum yardımlarınızı bekliyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Bilgisayarı güvenli modda açtım ve güvenli modu ağ ile etkinleştirdim.
Görev Yöneticisi'nden Regedit'i açtım.
Hkey_local_machine > software > Microsoft > Windows NT > current version > profile List'ten sorunlu profilimi sorunsuz profille değiştirerek sorunumu çözdüm.

KS

ne anlatıyon abi beabla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarı güvenli modda açtım ve güvenli modu ağ ile etkinleştirdim.
Görev Yöneticisi'nden Regedit'i açtım.
Hkey_local_machine > software > Microsoft > Windows NT > current version > profile List'ten sorunlu profilimi sorunsuz profille değiştirerek sorunumu çözdüm.
profili nasıl değiştiriyoruz yardım edermisin yani detaylı anlatırmısın riaca etsem çok sordum kusura bakma
@Sahuraka

Son düzenleme:
KS

ne anlatıyon abi beabla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
reis bütün forumları gezdim kimse adam akıllı birşey söylemedi allah aşkına şunu anlatta yapalım lütfen rica ediyorum seni darladıysam da özür dilerim @Sahuraka

KS

ne anlatıyon abi beabla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende bir tane profil gözüküyo 2 tane olması gerekiyor bunu yapmak için nasıl bir daha yeni profil açarım

KS

ne anlatıyon abi beabla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
reis oluşturdum şimdi ne yamam lazım profilelist teyim ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri