Windows 11 Nasıl?

emirylmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selam Dostlar,

Yeni bir laptop aldım ve freedos . İçine windows yükleyeceğim sizce windows 11 yüklenimi, nasıl . Ilk çıktığında çok hatalar vardı fakat düzeltmeler oldumu. Şuan windows 10 dan iyimİ?

Aldığım laptop : asus vivobook 15 oled ryzen 5 5500u

Moderatörün son düzenlenenleri:

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Selamlar . Yeni bir laptop aldım ve freedos . İçine windows yükleyeceğim sizce windows 11 yüklenimi, nasıl . Ilk çıktığında çok hatalar vardı fakat düzeltmeler oldumu. Şuan windows 10 dan iyimi
Aldığım laptop : asus vivobook 15 oled ryzen 5 5500u
Şuan Nerdeyse Tüm Hatalar Çözüldü Gibi Ama Bu Tabiki Sana Kalmış Birşey Baktın Hoşuna Gitmedi Beğenmedin Windows 10 ' a Geri Dönüş Yapa Bilirsin..

Bu Arada Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Forumda win 11 hateri olarak anılıcam yakında ama bugları hala çok fazla hocam bekleyin 11 e geçersiniz acele etmeyin 10 un yapmadığı çok fazla şey yok 11 de sadece arayüz değişik güncel cart curt ileride bende geçiş yapıcam tabii ama her şeyin bir vakti var bana göre acele etmeyin

KS

emirylmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Forumda win 11 hateri olarak anılıcam yakında ama bugları hala çok fazla hocam bekleyin 11 e geçersiniz acele etmeyin 10 un yapmadığı çok fazla şey yok 11 de sadece arayüz değişik güncel cart curt ileride bende geçiş yapıcam tabii ama her şeyin bir vakti var bana göre acele etmeyin
Anladım hocam . Birde benim cihazn8 gb ram ve apu . Yetersiz olur diyorlar. Doğrumu

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Yetersizlik diye bir şey apu ile belirlenemez ve Ram de gayet yeterli. Ben 4 Gb Ram ile kullanıyorum ve Ram den kaynaklı bir sorun yaşamadım. Hatta bence windows 11 çok güzel. Tek şikayetim windows tuşuna basıp aramak istediğiniz şeyi yazdığınızda var olsa bile onu size önermiyor web de arayın yazıyor.

KS

emirylmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Yetersizlik diye bir şey apu ile belirlenemez ve Ram de gayet yeterli. Ben 4 Gb Ram ile kullanıyorum ve Ram den kaynaklı bir sorun yaşamadım. Hatta bence windows 11 çok güzel. Tek şikayetim windows tuşuna basıp aramak istediğiniz şeyi yazdığınızda var olsa bile onu size önermiyor web de arayın yazıyor.
Anladım hocam . Başka bir forumdaydı herhaldw bir arkadaş şey dedi windows 11 4gb yer apu da 2 gb geriye 2 gb kaliyor. Bende o yuzden sordum . Teşekkürler bilgi için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri