Soru Windows 11 Pro Key

0xTyro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
windows key lazım. Bildiğiniz bir site var mı? Gece öylesine baktım bunu buldum. Sizce güvenilir mi?

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
windows key lazım. Bildiğiniz bir site var mı? Gece öylesine baktım bunu buldum. Sizce güvenilir mi?

ben sağlam lisans dan win 11 home oem key almıştım satın alma işlemi bittiği gibi mail ime kod geldi. önerebilirim.
ne için win kullanıyorsunuz bilmiyorum ama 11 pro iş için 11 home oyun için önerilir.
birde eğer şuan win 11 pro deneme sürümü varsa direk kod ile geçebilirsiniz. ama başka bir sürüm var ise ilk önce win 11 pro yu kurmalısınız aksi taktirde kod çalışmıyor.

mcan0659

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ben sağlam lisans dan win 11 home oem key almıştım satın alma işlemi bittiği gibi mail ime kod geldi. önerebilirim.
ne için win kullanıyorsunuz bilmiyorum ama 11 pro iş için 11 home oyun için önerilir.
birde eğer şuan win 11 pro deneme sürümü varsa direk kod ile geçebilirsiniz. ama başka bir sürüm var ise ilk önce win 11 pro yu kurmalısınız aksi taktirde kod çalışmıyor.
Hocam home neden oyun için önerilir. Home ile pro arasında ne gibi farklar var acaba.

KS

0xTyro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Win 10 kullanıyorken de pro sürümü vardı o yüzden pro derim. Home ve pro sürümü arasındaki farkı bilmiyorum.

Ek olarak usb ye win 11 i yükledim format sırasında kod istiyor ya o zaman satın aldığım kodu kullanacaktım.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
lazımbana.com üzerinden çok fazla key aldım . Hiç sorun yaşamadım . Aldığın key oem key olsun . Yoksa telefon etkinleştirme ile yapman gerekecek . Sadece 1 kere kullanabileceksin. Keyifli forumlar.

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Hocam home neden oyun için önerilir. Home ile pro arasında ne gibi farklar var acaba.
çok bir bilgim yok yanlış bir şey söylemek istemem home un oyunlar için daha optimize olduğunu söylüyorlar.
ama pro ile home arasında 3-5 fps gibi farklar olacak diye birşeyde yok tabiki.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri