Windows 12’De En Büyük Yenilik.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Merhaba Arkadaşlar,

Herkese hayırlı akşamlar dilerim, biraz bu konu hakkında konuşalım isterseniz, “Windows 12” adını almak yerine söylentilere göre “Windows Core OS” adını alacakmış diyorlar ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum. Çıkış tarihi 2024’de çıkacağını biliyorum bir tek.

Sizce Core OS’da ne gibi değişikler olabilir. Yapak zekaya ön planda olacağını hepimiz biliyoruz bence.

@OceanLaB Abi sizde müsaitsiniz eğer katılır mısınız? Bize ne gibi değişikler olur.

Son düzenleme:

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Ben şahsen 10 dan çok memnumun bir kere hata yapıp 11 e geçtim en fazla 1 2 gün kalıp tekrardan geri dönüş sağlamıştım. 12 eğer güzel olursa farklılık olur. Yapay zeka da ne kadar değişiklik yapacaklar ücretli yaparsalar çoğumuz yine kullanmayız sadece iş için kullananlar olacaktır. Son kullanıcı için acaba nasıl bir çözüm sunarlar ben o kısımdayım.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Ben şahsen 10 dan çok memnumun bir kere hata yapıp 11 e geçtim en fazla 1 2 gün kalıp tekrardan geri dönüş sağlamıştım. 12 eğer güzel olursa farklılık olur. Yapay zeka da ne kadar değişiklik yapacaklar ücretli yaparsalar çoğumuz yine kullanmayız sadece iş için kullananlar olacaktır. Son kullanıcı için acaba nasıl bir çözüm sunarlar ben o kısımdayım.
Çok fazla değişiklik olacağını pek zannetmiyorum Windows 11 ile hemen hemen aynı olur. şey gibi düşüne biliriz bak bunu, ''İphone 11 ile İphone 12'' İphone 12'de herkesin büyük bir beklentisi vardı. Lakin görünüş olarak İphone 11'de bir farksızdı. Bence Windows 12'de görünüş olarak da 11'i andıracak gibi geliyor bana.

mehmettasdemir

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Çok fazla değişiklik olacağını pek zannetmiyorum Windows 11 ile hemen hemen aynı olur. şey gibi düşüne biliriz bak bunu, ''İphone 11 ile İphone 12'' İphone 12'de herkesin büyük bir beklentisi vardı. Lakin görünüş olarak İphone 11'de bir farksızdı. Bence Windows 12'de görünüş olarak da 11'i andıracak gibi geliyor bana.
Ya iPhone 14 ile 15 arasında ki gibi farklılıklar olursa o zaman da mükemmel olmaz mı? Gerçi şahsen hemen geçmem ben beta sürecinin bitmesini beklerim. Tester olmak sıkıcı çünkü optimize ederler sonra denenir.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Ya iPhone 14 ile 15 arasında ki gibi farklılıklar olursa o zaman da mükemmel olmaz mı? Gerçi şahsen hemen geçmem ben beta sürecinin bitmesini beklerim. Tester olmak sıkıcı çünkü optimize ederler sonra denenir.
Örnek verdim ya ben İphone'yi Windows 11'den de herkessin büyük bir beklentisi vardı şahsen doğru düzgün kimse beğenmedi 11'i Türkiye'nın geneline bakacak olursak da belki de %80'i hala Windows 10 kullanıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri