windows 8.1 update sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali Veli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam arkadaslar windows update gunceleme sorunu yasiyorum laptop da. bir turlu denetlemek bitmek bilmiyorum. En etkili cozum nedir

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
8.1 sürümde Update işlemi başlatıyorsunuz ve denetlemesi hiç bitmiyor sorun bu ise birkaç çözüm ile uğraşabilirsiniz ancak kesin çözüm alamayabilirsiniz. Size tavsiyem 8.1 Windows tarafından pek düşünülen bir sistem değil artık bence Windows 10 'a format atın en temiz en kesin en uğraşı az iş bu olur sizin için.

KS

Ali Veli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
win 10 bildigim kadariyla ucretli. bende pek memnun degilim zaten win 8 den kesin cozum yok diyorsaniz bu sekilde idare edecez artik

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131

Bu çözümleri işe yaramaz ise format atmaktan başka çareniz yok.

NOT: Tüm Windows işletim sistemleri ücretli sizin kullandığınız Windows 8.1 dahil. Siz şuan full kullanıyorsanız satın alınmış ve etkinleştirilmiş bir sistem kullanıyorsunuzdur. Bu ya sistemi aldığınız yerin yaptığı bir işlemdir yada sizin.

NOT: Windows orjinal etkinleştirme anahtarını OEM olarak 10 ile 50 TL arasına satın alabilirsiniz. Hali hazırda bende bu tarz bir key ile orjinal Windows 10 kullanıyorum.

KS

Ali Veli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Nereden temin ederiz hocam guvenilir veya onerebileceginiz siteler hangileridir tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri