Windows Açılmıyor ve Başlangıç Onarmada Başarısız Oluyor

Nevada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayar win7 logosu tam gelmeden yeniden başlatıyor ve başlangıç onarmayı açıyor.Sonra başlangıç onarma başarısız oluyor.Sistem kurtarma seçeneklerinde bellek tanılama aracı sorun bulamadı komut isteminden d ve c sürücülerini arattım c sürücüsündeki dosyalar duruyor fakat d (sistem sürücüsü) nde sistem ayrıldı , birim seri numarası ve dosya bulunamadı yazıyor. Ne yapmam lazım ?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,105
Bu sorun Windows dosyalarının zarar görüp, windowsu açamadığından kaynaklanmaktadır. Sorunun çözümü için Windows CD'sini bilgisayarınıza takıp bilgisayarı yeniden başlatın. Ardından başlangıç ekranına gelmeden önce DEL tuşuna basarak BIOS'a girin. Frist Boot bölümüne gelerek ilk seçeneği CD yapın ve kaydedip çıkın. Tekrar reset attığınzıda CD'den okuma yaparak otomatik olarak onarma başlayacaktır. Bu şekilde onarmayı yaparak Windows'u açabilirsiniz.

KS

Nevada

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cd yada flash bellek olmadığı için komut istemi nden sürücü sistemi e ye geçmiş onu buldum sonra burdan config klasöründen regback klasöründeki sistem dosyalarıni kopyaladım yine olmadı Başka cd ve flash bellek olmadan yol varmıdır?

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
hocalar söylemiş zaten basit olarak bir windows format usb si yada cd si ile format çek system dosyaları hasar görmüş

EmrahWeb

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
system32'yi sildiniz sanırım, ya da virüs zarar vermiş olabilir.
Çare format ..

E

expert

Guest
Beni kimse silemez kafa ma sıkar giderim
:)
Elektronik bir sistem elektrik aniden gitse bile böyle yapabilir normaldir
Çare formatta
Bill gates

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri