Windows Etkinleştirilmesse

Quadro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Etkinleştirmezsen deneme sürümünün sonunda masaüstü arkaplanı yok olacak ve ayarlarda bazı bölümler kısıtlanacaktır. Hala bile bazı kısımlar kısıtlıdır etkinleştirmediğin için. Ayrıca uyarı belirmeye başlayacaktır.

KS

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam olurki crack yaparsak sistemin gücü ve performans i dusermi

yazarbirsahis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Lisans konusu crack olduğunda sıkıntı olmakta, fakat crack olmadan, serials.ws vb. sitelerde paylaşılan, rating'i yüksek serial keyleri denersen virüs sıkıntısını pek çekmezsin. Şahsen ben öyle kullanıyorum, birçok antivirüs programının vs. serial keyi bulunmakta. Cracksiz orjinal sürümlerde de çalışan keyler bulunmakta.
Trial sürümü bittikten sonra silip yeniden yüklemek de bir şeydir (antivirüs programları için). Ancak antivirüs programları buna karşılık kaldırılmadan önce bilgisayarda verilerini yedeklerler. Bu yüzden iobit uninstaller gibi bir uygulama ile o verileri powerful scan aracılığıyla taratıp kökünden silmeni tavsiye ederim.

Ayrıca antivirüs olarak malwarebytes kullanabilirsin. Gayet güçlü bir antivirüs, ayrıca çok kullanışlı. Web koruması bile var ama 15 gün trial sürümü. serials.ws'den serialini bulursan yaşarsın benden demesi.

Ha orijinal yazılım kullanmak tabii en mantıklı seçim, crack yapmak da doğru değil fakat kim uğraşacak antivirüse ona buna para yatırmaya. Crack yapmaya teşvik etmiyorum ama, seriallerini araştırmak en mantıklısı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri