Soru Windows Etkinleştirme

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10
Ucuza Sağlam Güvenilir Key alacağım site önerin sistemde büyük ihtimal win10pro deneme sürümü ile yollayacaklardır hangi siteden key almalıyım?

Ucuza Sağlam Güvenilir Key alacağım site önerin sistemde büyük ihtimal win10pro deneme sürümü ile yollayacaklardır hangi siteden key almalıyım?
@yunusx36 @Çağdaş Işık

Son düzenleme:

brooklyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
hocam ben sağlam lisanstan aldım keyi öneririm.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
ben geçen pttavmden aldım pro workstations olarak geldi sorunsuz internette arattım key yok

KS

iefe6060

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
10

1 saat içinde etkinleştirmen lazım yoksa yanar
Hocam zararlı falan değildir dimi fiyattan çekiniyorum son attığım konuyu inceler misiniz

Hocam zararlı falan değildir dimi fiyattan çekiniyorum son attığım konuyu inceler misiniz

1 saat içinde etkinleştirmen lazım yoksa yanar
Birde bu tek kullanımlık mı yoksa oem oluyormuş format atsakta kalıyor vb

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
hocam girdiğiniz key bilgisayarınıza zarar vermez zira zarar verse windows buna izin vermez tek kullanımlık ama bu geçen gün 4tl idi şimdi 14 olmuş isterseniz farklı versiyonlara da bakabilirsiniz içim rahat olsun derseniz Lisansburda sağlamlisans gibi yerlerden 60tl verip alın

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Satın almadan önce satıcıya telefon ile etkinleştirme olup olmadığını sorun, telefon etkinleştirme ise formattan sonra kullanılamıyor. 2019 da aldığım enterprise key ilk laptopta kullanmıştım, ondan sonra 2. laptop ve şuanki kasada denedim sorunsuz etkinleştirildi. Son etkinleştirmede mail adresinizin ilişkilendirilmiş anahtar gibi bir uyarı vermişti.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri