Windows Lisansiniz Yakinda Dolucak Hatasi Yardim

eymenbaba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Beyler ilk bilgisayarim 6 ay falan önce vatandan aldım windows 10 pro kurulu geldi şuan "windows lisans süresi yakında dolucak "diye bir hata alıyorum lütfen yardim edin ilk bilgisayarım bir bilgim de yok

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
422
windowsun 6 aylık deneme sürümü kurulmuştur. ( tabi eğerki windows için ekstra para ödemediyseniz) Bitince bir şey olmaz merak etme sadece etkinleştir diye yazı gelir o kadar

KS

eymenbaba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
windowsun 6 aylık deneme sürümü kurulmuştur. ( tabi eğerki windows için ekstra para ödemediyseniz) Bitince bir şey olmaz merak etme sadece etkinleştir diye yazı gelir o kadar
Windows kurun dedim ben fazladan para odemis olabilirim ben vermedimde ama ekrana yazı geliyor ikidebir kapat diyorum bidaha geliyor Windows lisansinizin süresi yakında dolucak diye

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
422
Windows kurun dedim ben fazladan para odemis olabilirim ben vermedimde ama ekrana yazı geliyor ikidebir kapat diyorum bidaha geliyor Windows lisansinizin süresi yakında dolucak diye
Windows için ekstra para ödediyseniz aldığınız yerle iletişime geçin

KS

eymenbaba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

_berkay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Faturanıza bakın eğer resmi lisansınız varsa kullanmamak akıl karı değil. Almamışsanız da bırakın yazı orada kalsın çok rahatsız değilseniz. Bir zararı olmaz sadece birkaç özelleştirme yapmanızı engeller. Eğer ki illa o yazı oradan gitsin derseniz de ucuza key alın derim.

KS

eymenbaba

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Faturanıza bakın eğer resmi lisansınız varsa kullanmamak akıl karı değil. Almamışsanız da bırakın yazı orada kalsın çok rahatsız değilseniz. Bir zararı olmaz sadece birkaç özelleştirme yapmanızı engeller. Eğer ki illa o yazı oradan gitsin derseniz de ucuza key alın derim.
Kral peki en ucuza güvenilir nerden alabilirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri