Windows Silinmeden PC Nasıl Sıfırlanır ?

Neganss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba ben pc yi tamire götürmüştüm geldiğinde çok drop giriyordu ve eskiden 800 fps alırken oyunlardan şimdi 160 fps filan alıyorum mesala 2 oyun aynı anada açınca pc çöküyor donuyor format atınca windowsta gidiyormuş heralde windows nasıl yükleyecemi bilmiyorum ve nasıl windowsu silmeden sıfırlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
başlat kısmına bu bilgisayarımı sıfırla yazın oradan sıfırlayın windows silinmeyecektir

huseyintteke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba ben pc yi tamire götürmüştüm geldiğinde çok drop giriyordu ve eskiden 800 fps alırken oyunlardan şimdi 160 fps filan alıyorum mesala 2 oyun aynı anada açınca pc çöküyor donuyor format atınca windowsta gidiyormuş heralde windows nasıl yükleyecemi bilmiyorum ve nasıl windowsu silmeden sıfırlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Tamire gitme sebebi neydi sistemin?

huseyintteke

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ok teşekür ederim
Pc açılmıyordu kasa çalışıyordu ama klavye amus ısık ve ekrana görüntü gelmiyordu

Teşekürederim
Sistem dosyalarınız bozulmuş olabilir, sıfırlama bunu çözmez. Ondan ziyade format atmanızı tavsiye ederim. Çok zor bir işlem değil.

Sistem dosyalarınız bozulmuş olabilir, sıfırlama bunu çözmez. Ondan ziyade format atmanızı tavsiye ederim. Çok zor bir işlem değil.
Bu problemin donanımsal olmadığından emin misiniz?

KS

Neganss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

Ekli dosyalar

• 20230531_172434.jpg
    20230531_172434.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 5

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar