Windows Update %70'Te Yükleniyor Olarak Takılı Kaldı

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Windows Update %70'te yükleniyor olarak takılı kaldı PC yi yeniden başlatsam bir şey olur mu? Uzun süredir böyle gram ilerleme yok.
Ekran görüntüsü 2023-12-06 204132.png

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Bir şey olmaz yeniden başlatırsanız. 1 saatin üzerinde anormal bir süre beklediyseniz yeniden başlatın gitsin.
Yüklendi şimdide burada uzun süre bekletiyor %0 da daha önce hiç böyle olmadıydı
20231206_205858.jpg

Güncellemeyi yaptığıma bin pişman oldum niye böyle yaptı bu en son antivirüs programı kaspersky yüklemiştim o sorun çıkarır mı bu yüzden hep uzak duruyordum antivirüs programlarından

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Yüklendi şimdide burada uzun süre bekletiyor %0 da daha önce hiç böyle olmadıydı Ekli dosyayı görüntüle 29623

Güncellemeyi yaptığıma bin pişman oldum niye böyle yaptı bu en son antivirüs programı kaspersky yüklemiştim o sorun çıkarır mı bu yüzden hep uzak duruyordum antivirüs programlarından
Antivirüsle alakası olacağını sanmam. Bırakın kendi haline, yaparsa yapar güncellemeyi. Pcyi kapatacağınız zaman hala bitirememişse kaparsınız. Bir daha açtığınızda değişikler geri alınıyor der, toparlar bir şekilde.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
İlerlemeye başladı nefret ediyorum şu Windows güncellemelerinden ömrümden ömür çaldı bunu yazarken PC açıldı yardımcı olan arkadaşa teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri