Soru Windows Usb Nerden Bulcam

yigit42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaskar ben yeni pc aldim ama windows yuklu degil usb ile nerden yuklicem sadece telefon var elimde internette windows 11 usb var ama 500 tl bunu almak zorundamıyım

MuratAlasulu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Öncelikle işletim sistemini microsoft sitesinden indirmeniz gerekiyor. Eğer lisansınız yoksa lisans satan internet siteleri var onlardan birinden alabilirsiniz. Sistemi imaj olarak bilgisayarınıza indirdikten sonra onu microsoftun windows usb yaratma programı ile flasha yazmanız gerekiyor. Bu işlem de bittikten sonra bilgisayarını usb ile başlatarak sistem otomatik yüklenecek.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Hocam 16gb bir flash alın

İçine windows iso yazdırın( en iyi technopat anlatıyor bence)
E sonrasıda technopatta var :D

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Arkadaskar ben yeni pc aldim ama windows yuklu degil usb ile nerden yuklicem sadece telefon var elimde internette windows 11 usb var ama 500 tl bunu almak zorundamıyım
16 gb bir flash bellek Aldıktan sonra Microsoftun kendi sitesinden windows 11 ios dosyasını indirip oraya aktarın
arama motoruna yazarsanız detaylı kurulum göstericektir

Enes Şimşek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27

bunu alın yada evde 16gb flash varsa int cafe git ve windows 11 kurulum yadımcısını indirin ve ona aktarın gerisi basit pc ac biosa gir boot menü de ve flası sec yada telefondan şunu indir

Windows 11 Disk Görüntüsünü (ISO) İndirme​

buraya gel sonra sec altan indir sonra flahsa at bun u onun için kablolar var evde varsa kullanın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri