Windows Your Phone Bağlanma Sorunu

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Öncelikle Merhabalar Hocam Ben Bilgisayarım İle Telefonumu Bağlamak İçin Your Phone Uygulamasını Kullanmak İstiyorum Fakat Telefondan Daha Yeni Kurmuş Olmama Rağmen Hem Kendi Hemde Ailemin Telefonuyla Denediğimde Bir Türlü Bağlanamadı Hem QR'da Hata Verdi Hemde Normal E-Posta İle Bağlanmak İstediğimde Hata Verdi Dediği Tek Şey "Bağlanırken Bir Hata Oluştu" Diye Bir Şey çıkıyor Asla Bağlanamadım Eskiden Bağlanabiliyordum (yaklaşık 1 Sene Önce Denemiştim En Son)  Ondan Beri Bağlanmadım Win 11 İle Desteği Mi Kapadılar Acaba Falan Diye Düşünceler Geldi Aklıma Bir Sorayım Dedim Şimdiden Yardımlarınız İçin Teşekkürler Kolay Gelsin.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Cvp: Windows Your Phone Bağlanma Sorunu

Merhabalar Hocam Bağlanma Sorununu Hallettim Fakat Bu Sefer Asıl Kullanmak İstediğim Özellik Olan PC Üzerinden Konuşma Düzgün Çalışmıyor Yani Karşı Taraf Konuştuğunda Bana Sesi Gelmiyor Ve Benim De Sesim Ona Gitmiyor Benim Sesimin Yerine Bir Cızırtı Gidiyor Testlerimde Gördüğüm Kadarıyla Bu Özelliği Kullanmak İstemiştim Ama Bir Türlü Başaramadım Nasıl Düzeltebilirim Bir Fikriniz Varmı Diye Sormak İstedim
Kolay Gelsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri