Windows10 Donma Takılma Sorunu Lütfen Yardım...

kenjori

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Benim bir sorunum var ve obsesif bir şekilde 1 aydır bunu çözmeye uğraşıyorum. Windowsda bir şeylerle uğraşırken sürekli takılma oluyor ve bu takılma kesinlikle yazılımsal sorun, yani donanım gibi görünüyor ama kesinlikle yazılımsal. Nerden bildiğimi soracak olursanız deneyimlerimi paylaşayım. Öncelikle yaşadığım şey video vs izlerken hatta bazen discordda biriyle konuşurken tırttt tırttt diyerekten mouse'u da kastırmak suretiyle windowsda takılma oluyor. Sesten ve mousedaki anlık duraksamadan anlayabiliyorum. Elimde 2 farklı windows var. Birisi çok eski yıpranmış bir sistem windows10home ötekisi de yeni formatladığım tertemiz windows10 pro. Ben bu sorunu yeni sistemim olan windows pro da yaşıyorum fakat öteki windowsa geçtiğim zaman bu sorun kayboluyor. 4senelik leş gibi windowsumda kesinlikle bu takılmalar yaşanmıyor. Hal böyleyken bana düşen iki windows arasındaki farkı bulmak ve sorunu tespit etmek ama bulamıyorum. Eski windowsda ne var da yenisinde yok yada yenisinde ne var da eskisinde yok bir türlü çözemedim. Lütfen yardım edin saç baş yolmak üzereyim :S

not: Belki 10 kere temiz windows kurmuşumdur sorun devam etmekte orjinal windows10pro.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri