Windows10 Orjinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Herkese Merhaba Arkadaşlar :)

Buğun Sizler İle Birlikte ' İşletim Sistemi ' Yani Windows 10 Orjinal Olup Olmadığını Test Edeceğiz Fazla Uzatmadan Direk Başlayalım İsterseniz..

İlk Önce

CMD Yazıp Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz.. Arkadaşlar..
Adsız.png

Daha Sonra

Komut Istemcisi Penceresine Slmgr /Xpr Yazip Enter Diyoruz Arkadaşlar.
Adsız1.png

Lütfen Dikkat

'' Slmgr /Xpr '' Komutunu Yazdığınız' da Makine Kalıcı Olarak Etkinleştirildi Yazı Yerine Örnek Veriyorum 31.12.2018 Tarihinde Sona Erecek Yazısı Sizi Karşılıyorsa Üzgünüm Ve Maalesef Windows Orjinal Değildir Arkadaşlar..

ÖRNEK GÖRSELER..

Windows Orjinal Değil

1661191391774.png

Windows Orjınal
1661191481316.png

Herkese İyi Forumlar Dilerim Arkadaşlar :)

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Sistem başka bir yerden falan alındıysa yada 2.el işe yarar ama kendi kullandığı bilgisayarda orijinal mi korsan mı windows olduğunu bence çoğu kişi biliyordur.

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,162
Sistem başka bir yerden falan alındıysa yada 2.el işe yarar ama kendi kullandığı bilgisayarda orijinal mi korsan mı windows olduğunu bence çoğu kişi biliyordur.
Çoğu İSO Dosyaları Sizce Orjınal Mı? Kardeşim Peki Bazı Web Siteleri Windows 7-8-10-11 Gibi Orjinal Satıyoruz Deyip Milleti Kandırıyorlar Bu Yüzden Açtım Konuyu Belki Bazı Arkadaşların Haberi Bile Yoktur Orjınal Olup Olmadığından :D

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Faydalı konu elektrikler geldiğinde kontrol edeyim lisans kodu aldım ama süreli olanları var mı bilmiyorum emin olmuş olurum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri