Wireless Kulaklık Önerisi

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
wireless kulaklık almak istiyorum ama iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisi alınır ?

Merhaba çoğu incelemede ikisi arasında ki tek farkın 9 un bluetooth bağlantısına da sahip olduğu. Eğer tv ile kullanmak isterseniz, 9 u alın ya da telefonda kullanmanız gerekirse usb-c girişi olması lazım, sadece pc de kullanacaksanız 7 plus alabilirsiniz size kalmış, paranız yetiyorsa 9 alırısınız :)

ednahmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ben 7 plus kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim.

KS

althea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

MuRO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
steelseries arctis 9 wireless kullandım zamanında ben önermem şimdiki kulaklığım da steelseries ama 9 wifi o kadar da iyi değildi mesela bir film izlemek ya da müzik dinlemek isterseniz her ne kadar da eq ayarı yapsanızda başarılı sonuçlar alamıyorsunuz

ama ses kasmak istiyorum derseniz bu sayfada bahsedilen kulaklıklar arasında en iyisi arctis 9 wifi dır

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
steelseries arctis 9 wireless kullandım zamanında ben önermem şimdiki kulaklığım da steelseries ama 9 wifi o kadar da iyi değildi mesela bir film izlemek ya da müzik dinlemek isterseniz her ne kadar da eq ayarı yapsanızda başarılı sonuçlar alamıyorsunuz

ama ses kasmak istiyorum derseniz bu sayfada bahsedilen kulaklıklar arasında en iyisi arctis 9 wifi dır
Yanılıyorsun, ses kasmak için en iyisi v2 pro.

KS

althea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

coğunlukla oyun oynar arada video film fln izliyorum arctis 9 a belki bütçe cıkarırım indirime girerse ama v2 pro çok güzel kulaklık kötüleyen yok ama çook pahalı

ednahmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
en uygunu bu gibi bunu alıcam sanırım mikrafon kalitesi nasl peki

veya herhangibi bir eksisi var mı

kullaklık çok güzel deneme şansım oldu ama çok pahalı
Mikrofon olarak da gayet başarılı öyle çok farklı model deneme şansım olmadı ama yine steelseries nova 3 den geçmiştim performansı bana yeterli gelmişti ama daha çok kulaklık kullanan arkadaşlar daha fazla yardımcı olabilir.

KS

althea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Mikrofon olarak da gayet başarılı öyle çok farklı model deneme şansım olmadı ama yine steelseries nova 3 den geçmiştim performansı bana yeterli gelmişti ama daha çok kulaklık kullanan arkadaşlar daha fazla yardımcı olabilir.
oyunlarda fln sesler güzel geliyor mu

Ses tekerleğinden kulaklıktaki sesi fullersen dipses oluyor
bugün bi bakıcam dışarı cıkıp duruma göre ikisinden birini alıcam

KS

althea

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Amacın ses kasmak ise v2 pro al
v2 pro yu beğeniyorum ama steelseries in arctis 7+ olsun 9 olsun tasarımları cok hoşuma gidiyor v2 prodaki tek korktuğum şey şu ince demirleri yamulur kırılır diye cekiniyorum onun dışında güzel bi kulaklığa benziyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
v2 pro yu beğeniyorum ama steelseries in arctis 7+ olsun 9 olsun tasarımları cok hoşuma gidiyor v2 prodaki tek korktuğum şey şu ince demirleri yamulur kırılır diye cekiniyorum onun dışında güzel bi kulaklığa benziyor
Hocam tepinmezseniz üstünde kırılmaz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri