Wireless Kulaklık, Wireless Mouse Ve Klavye Önerisi

Bburakcolak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Herkese merhaba. Wireless kulaklık ve wireless mouse almayı istiyorum bunların yanına kablolu klavye hepsi için ayrı ayrı bütçem kulaklık en fazla 1700, klavye en fazla 2300, mouse en fazla 1200. Lakin 3 ekipmanı da tek driver üzerinden kontrol edebilmek adına aynı marka olmasını istiyorum. Asus marka ürünleri düşündüm ama kulaklık konusunda asus wireless h3 ile ilgili dip ses sorunları gibi bu fiyatta olmaması gereken sorunlar gördüm. Sizden ricam bu fiyatlarda önerebileceğiniz tüm aynı marka ekipmanları önermeniz. Teşekkür ederim.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
KS

Bburakcolak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
para arttı mouse tarafından ona da mousepad attım

kulaklık bütçe değişirse daha iyi seçilebilir
Teşekkür ederim kulaklığı inceleyeceğim. Klavyeyi daha önce kullanma fırsatım oldu lakin blue switch artık beni çok rahatsız ediyor (fps oyunları ve ev durumu) o yüzden red switch klavye arıyorum. Bu markada red switch tek bildiğim apex 7 var o da bütçemi yaşıyor

Benim hevesli bir halde araştırıp vazgeçtiğim birkaç parça oldu
Mouse: asus rog strix impact ıı
Klavye: asus rog strix scope deluxe nx red switch
Kulaklık: asus tuf gaming h3 wireless.
vazgeçme sebebim ise kulaklık dip ses sıkıntısı gibi kullanıcı yorumları görmem ve mouse boyut olarak gözüme küçük geldi. Ama başlıca sebebi kulaklık dip ses yüzünden aynı marka toplayamamak oldu.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
o zaman şöyle yapalım

klavyeyi Apex 3 yaptım mousepad çıkardım kulaklığıda kaliteli yaptım total bütçe üzerinden değerlendirdim bütçelerinizi ayırmanızın zorunluluğu yoksa böyle daha iyi

KS

Bburakcolak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
o zaman şöyle yapalım

klavyeyi Apex 3 yaptım mousepad çıkardım kulaklığıda kaliteli yaptım total bütçe üzerinden değerlendirdim bütçelerinizi ayırmanızın zorunluluğu yoksa böyle daha iyi
Yardımın ve ilgin için Teşekkür ederim böylesi benim için daha uygun oldu gibi. Yine de almadan önce başkalarından da tavsiye bekleyeceğim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri