Word Programında Resimdeki Yazı Nasıl Yazılır?

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Aşağıda resimde gördüğünüz yazı benim için ödev. Ama bir türlü ortadaki yazılar resimde gözüktüğü gibi yan yana düzenli şekilde gelmiyor, daha doğrusu yan yana gelme olayı oluyor ama başka sayfalara taşıyor. Nasıl yapacağım? Yardım eder misiniz?
Ekran Alıntısı.JPG

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Aşağıda resimde gördüğünüz yazı benim için ödev. Ama bir türlü ortadaki yazılar resimde gözüktüğü gibi yan yana düzenli şekilde gelmiyor, daha doğrusu yan yana gelme olayı oluyor ama başka sayfalara taşıyor. Nasıl yapacağım? Yardım eder misiniz?
Ekli dosyayı görüntüle 11460
Sayfayı sütunlara bölüp yazıları sağa sola yasla seçiliyor. Sonrasında sadece yazmak kalıyor. Başka dolaylı yol. Sayfa içine tablo yerleştirip renksiz yaparsanız attığınız yazı düzgün görünür

KS

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Sayfayı sütunlara bölüp yazıları sağa sola yasla seçiliyor. Sonrasında sadece yazmak kalıyor. Başka dolaylı yol. Sayfa içine tablo yerleştirip renksiz yaparsanız attığınız yazı düzgün görünür
Dediğiniz ilk şeyi deniyorum fakat yine de olmuyor. Eğer erişiminiz varsa örnek olarak bi yazı atar mısınız? Çünkü sağına soluna resimdeki gibi yazılar ekleyince saçmalıyor program.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Maalesef şu an yapamıyorum. Sütuna bölünce yazıyı ekleyince sırasıyla gider. Yaptığınız örneği ve hatayı belirtin başkaları bakar. Zamanınız varsa yarın ancak bakabilirim.
Ödev için word vermesi biraz saçma olmuş. Bizde çok önce böyle bir şey yapmıştık. Bunun için ayrı programlar var indesing, quark gibi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri