Xbox Game Pass Hakkında Sorum Var!

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Foruma yeni üye oldum ve ilk konum bu olacak. Forumda aktif olmayı planlıyorum. Konuyu açmak için üye olmadım yani. :) Herkese merhaba şimdiden.

Soruma gelecek olursak eğer: Bende BF1 oyunu var ama premium değil. Oyunum Originde. Steamdan almadım. Önceden almıştım zaten. Premium almak istiyorum ama şuan gerçekten pahalı ve o parayı premiuma veremem. Ben de indirime kadar EA play üyeliği almaya karar verdim. Bir baktım ki Game pass hem bir sürü oyun, hem de EA Play üyeliği veriyor. Hem de daha ucuza. EA Games'ten almak yerine Game pass almaya karar verdim.

Sorum şu ki arkadaşlar. Ben BF1 oyununu premium yapmak istiyorum indirim olana kadar. Üyeliği aldım varsayalım ve aksilik çıktı olmadı. Game pass iade edebiliyor muyum? Başka oyunları oynamam zaten BF oynuyorum aktif olarak ve tüm BF oyunlarına sahibim. En çok BF1 zevk veriyor. O yüzden acilen bana bir çözüm lazım arkadaşlar. Sizin de varsa öneriniz bana söylerseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
İlk önce bir aylık üyelik al baktın herşey istediğin gibi daha sonra yıllık yada 3 yıllık gibi seçenekleri değerlendirirsin.

KS

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
İlk önce bir aylık üyelik al baktın herşey istediğin gibi daha sonra yıllık yada 3 yıllık gibi seçenekleri değerlendirirsin.
Yok dostum. Ben çoğu oyuna sahibim zaten oradaki. Sadece canım çok BF1 Seddülbahir cephesinde oynamak çekti ve haftalık o operasyon gelmeden girip oynayamıyorsun. İade oluyor mu acaba dediğim şeyi yapamazsam?

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Yok dostum. Ben çoğu oyuna sahibim zaten oradaki. Sadece canım çok BF1 Seddülbahir cephesinde oynamak çekti ve haftalık o operasyon gelmeden girip oynayamıyorsun. İade oluyor mu acaba dediğim şeyi yapamazsam?

Hocam açıkçası o konuda bir bilgim yok. Hani bf1 in içeriği nasıl ilerliyor bilmiyorum. Yaklaşık 3 yıl kullandım steam gibi iade süreci olduğunu hiç duymadım.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
816
Son 30 gün içerisinde yapılan ödeme için iade hakkınız Microsoft'un videosuna göre var. 0:58'de bahsediliyor.

İptal ve iade hakkında tüm bilgilendirmeler:

KS

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
O zaman deneyelim hocam. Olur inşAllah da biraz vakit geçiririm.

KS

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar satın aldım ve BF5 yüklü idi. 2. Yıl edition veriyormuş heralde. Bir şey anlamadım. Oyuna girdim ve sürümümü güncelledim. Originden girilmiyor zaten EA play uygulamasından giriliyormuş. Silah, araç ıvır zıvır bir şeyler veriyormuş ama anlamadım. Sonra sildim. Şuan BF1 indiriyorum ve Premium ile indiriyor sanırsam. Sanırsam oldu gibi. İndirip bakmak lazım şimdi de.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Xbox Gamepass en son iade ediliyordu sorunsuz şekilde. Hatta ben Xbox'a sahipken son 1 hafta iade etmiştim :D

KS

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Xbox Gamepass en son iade ediliyordu sorunsuz şekilde. Hatta ben Xbox'a sahipken son 1 hafta iade etmiştim :D
Dostum satın aldım ve gece indirdim denedim sorunsuz şekilde hesabım premium olmuş. Alma sebebi Türk cephelerini oynayabilmekti. Şansıma bu hafta da Türk cepheleri operasyonu ücretsiz olmuş :D Bende ki şans böyle işte :D İade etmeyi düşünmüyorum biraz kullanacağım hoşuma gitti. Belki başka oyunları da oynarım.

KS

ProArk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Game Pass yerine Live Gold almışım geçen hafta ve 2 gün içinde sorunsuz bir biçimde iade gerçekleştirdiler.
Teşekkürler hocam. Ben iade etmeyi düşünmüyorum şu anlık memnun kaldım. İndirime girerse BF1 Premium pass o zaman alıp iptal etmeyi düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri