Xbox Game Pass'ta Türkçe Yama Kurulumu Güncellendi Mi?

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Merhaba Arkadaşlar,

Bir kaç video izledim microsoft store üzerinden bir uygulama indirip dosyaları istediğimiz yere yükleyip öyle türkçe yama yapabiliyormuşuz yapmazsak dosya içeriklerini görüntüleyemediğimiz için türkçe yama kurulumu olmuyormuş sanırım videolar eski veya sistem değişti ben indireceğim her oyunun yerini seçebiliyorum ve dosya içeriklerini görüntüleyebiliyorum bu dosya içeriklerine yama kurulabilir mi?

1658903429869.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Microsoft bu konuda geri adım attı ve son güncellemelerle koruma özelliğini kaldırdı. Yama yapabilmek için yamanın Game Pass ile uyumlu olması veya manuel olarak doğru dosya konumuna yama dosyalarını kendiniz taşımalısınız. EA Play oyunları içinde yamanın EA Play/Origin ile uyumlu olması yeterli.

Xbox'dan son indirdiğim ve yama yaptığım oyun Life is Strange True Colors 'dı ve sorunsuz bir şekilde yama yapabildim.
(her oyun için mi bilmiyorum ama artık çoğu Game Pass oyununa yama uygulanabiliyor eskiden hiçbirine uygulayamıyordum)

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Microsoft bu konuda geri adım attı ve son güncellemelerle koruma özelliğini kaldırdı. Yama yapabilmek için yamanın Game Pass ile uyumlu olması veya manuel olarak doğru dosya konumuna yama dosyalarını kendiniz taşımalısınız. EA Play oyunları içinde yamanın EA Play/Origin ile uyumlu olması yeterli.

Xbox'dan son indirdiğim ve yama yaptığım oyun Life is Strange True Colors 'dı ve sorunsuz bir şekilde yama yapabildim.
(her oyun için mi bilmiyorum ama artık çoğu Game Pass oyununa yama uygulanabiliyor eskiden hiçbirine uygulayamıyordum)
Anladım hocam bir oyunu indirmeden önce oyunun gamepass veya EA odaklı türkçe yaması var mı diye kontrol edip öyle indirmeliyim değil mi ?
Birde herhangi bir oyun için türkçe yamayı kuramazsam sizden yardım isteyebilir miyim?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Anladım hocam bir oyunu indirmeden önce oyunun gamepass veya EA odaklı türkçe yaması var mı diye kontrol edip öyle indirmeliyim değil mi ?
Birde herhangi bir oyun için türkçe yamayı kuramazsam sizden yardım isteyebilir miyim?
Kısmen yeni olduğu için "Game Pass uyumlu" adıyla aratacağınız birçoğu oyunda normal yama varsa ve yama yapımcısı özellikle Game Pass ile denemediyse bunu konusuna eklemeyebilir. Bu durumda paylaşan, yapan veya mümkünse yama kullanıcılarına sormanız daha iyi olur. Ama internetiniz ve diskinizde boş alan sıkıntınız varsa oyunun normal yaması da olsa indirip kendiniz test edin daha iyi olur.

Tabi, elimden geldiğince yardım ederim. İstediğiniz zaman yazabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri