Yardım Xbox Gamepadim Garantiden Yanlış Adrese Gönderiliyor

larda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Selamlar,

Yaklaşık 5 gün önce gamepadimi garantiye yollamıştım 3 gün önce kargoya verildi kargo ayrıntılarından baktığımda ilçe orhangazi yerine osmangazi gözüküyor ama açık adresim doğru bir sorun çıkarmı depo osmangazide olduğu için öyle gözüküyor olabilirmi

Moderatörün son düzenlenenleri:

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
yarın o kargo şubesini arayıp durumu söyleyin. En fazla kargo dağıtımına çıkınca sizi ararlar.

Bende benzer durumu yaşadım. Reyhanlıda yaşıyorum kargom 40km ötedeki ilçeye gitmiş.

Beni aradılar kargo dağıtıma çıkacak evde misiniz diye. Evdeyim dedim adres tarifi istedi reyhanlı dediğimde özür dileyip kargonun diğer ilçeye geldiğini fakat kargoyu yarın doğru ilçeye gönderecekleri ve o gün teslim yapacaklarını söylediler. 1 gün sonra kargo ilçemdeki şubeme geldi ve dağıtıma çıktı.

KS

larda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
yarın o kargo şubesini arayıp durumu söyleyin. En fazla kargo dağıtımına çıkınca sizi ararlar.

Bende benzer durumu yaşadım. Reyhanlıda yaşıyorum kargom 40km ötedeki ilçeye gitmiş.

Beni aradılar kargo dağıtıma çıkacak evde misiniz diye. Evdeyim dedim adres tarifi istedi reyhanlı dediğimde özür dileyip kargonun diğer ilçeye geldiğini fakat kargoyu yarın doğru ilçeye gönderecekleri ve o gün teslim yapacaklarını söylediler. 1 gün sonra kargo ilçemdeki şubeme geldi ve dağıtıma çıktı.
çok teşekkürler kargo şirketinden adres değişikliği talebinde bulundum adresim değişti inşallah yarın gelicek

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
çok teşekkürler kargo şirketinden adres değişikliği talebinde bulundum adresim değişti inşallah yarın gelicek
hangi kargo firması bu. Normalde adresi geç alıcının ismini bile söylemiyorlar KVKK yüzünden.

KS

larda

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hangi kargo firması bu. Normalde adresi geç alıcının ismini bile söylemiyorlar KVKK yüzünden.
ben yanlış anlatmışım sanırım zaten söylenmiyor 2 3 harf gerisi gözükmüyor ordan yola çıkarak açık adresi doğruladım il ilçe gözüküyor sadece

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri