Fırsat ➪ Xbox Gamepass Ultimate ∣ 350₺'Ye Nasıl 13 Aylık Abonelik Alırsınız

KS

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Aldığıma pişman oldum 3 yıllığı çıktı bunun.
Boşuna pişman olmanıza gerek yok, 3 yıllığın nasıl alındığını düzgün okursanız hâlâ alabilirsiniz. Live Gold'u 12 aydan fazla stoklayamıyorsunuz ancak şu an elinizdeki Ultimate aboneliğini Ultimate sayfasından 45 tl ye tekrar tekrar satın alarak 3 yıla kadar uzatabilirsiniz. Boşu boşuna pişman olacağınıza ya 3 yıllık alınabilen rehberi düzgün okusaydınız yada bir bilene sorsaydınız keşke.

KS

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Hadi onu da ben anlatayım:
Konudaki işlemleri yaptıktan sonra toplamda 13 aylık Game pass ultimate üyeliğiniz oluyor. Bu konunun amacı sizlere aylık 45TL den bile ucuza maksimum 13 aylık olacak şekilde Game pass alabilmenizi sağlamak. Öncelikle konunun amacını iyi idrak etmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Devamında aylığı 45 TL'den ucuza gelmiş olan 13 aylık Game pass'inizi "Game pass ultimate"in kendi sayfasından (Live Gold ile hiçbir işiniz olmayacak bu bölümde) aylık 45TL ödeyerek toplamda 36 aya kadar çıkartabilirsiniz stoğunuzu. Bunu yapmak için hâlâ vaktiniz var, maddi gücünüz de varsa yapabilirsiniz.
Yukarıdaki hesapla 13 aylığı 350 ye aldınız,
36-13=23 aylık daha game pass stoklama hakkınız var,
23x45=1035TL + 350Tl de önceden 13 aylık aldığınız game pass toplamda 1385TLye 36 ay gamepass almış oluyorsunuz.
Yukarıdaki konuda anlatıldığı gibi her game pass alışınızda yinelenen ödemeyin kapatın ve sonra tekrardan satın alın.

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Hadi onu da ben anlatayım:
Konudaki işlemleri yaptıktan sonra toplamda 13 aylık Game pass ultimate üyeliğiniz oluyor. Bu konunun amacı sizlere aylık 45TL den bile ucuza maksimum 13 aylık olacak şekilde Game pass alabilmenizi sağlamak. Öncelikle konunun amacını iyi idrak etmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Devamında aylığı 45 TL'den ucuza gelmiş olan 13 aylık Game pass'inizi "Game pass ultimate"in kendi sayfasından (Live Gold ile hiçbir işiniz olmayacak bu bölümde) aylık 45TL ödeyerek toplamda 36 aya kadar çıkartabilirsiniz stoğunuzu. Bunu yapmak için hâlâ vaktiniz var, maddi gücünüz de varsa yapabilirsiniz.
Yukarıdaki hesapla 13 aylığı 350 ye aldınız,
36-13=23 aylık daha game pass stoklama hakkınız var,
23x45=1035TL + 350Tl de önceden 13 aylık aldığınız game pass toplamda 1385TLye 36 ay gamepass almış oluyorsunuz.
Yukarıdaki konuda anlatıldığı gibi her game pass alışınızda yinelenen ödemeyin kapatın ve sonra tekrardan satın alın.
Dostum bu şekilde alacağımı bende biliyorum. 930 tl ye 3 yıl almak varken 1385 tl ödemenin mantıklı olduğunu söylüyorsun. Keşke 3 yıllık nasıl olabildiğine dair en başında bir bilgilendirme yapsaydın da 3 aylık live gold üyeliğinden sonra hemen ultimate almasaydık.

KS

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Dostum bu şekilde alacağımı bende biliyorum. 930 tl ye 3 yıl almak varken 1385 tl ödemenin mantıklı olduğunu söylüyorsun. Keşke 3 yıllık nasıl olabildiğine dair en başında bir bilgilendirme yapsaydın da 3 aylık live gold üyeliğinden sonra hemen ultimate almasaydık.
Ben de sana diyorum ki, 3 yıl için yapılan rehberi tekrar oku! XBOX Live Gold ARTIK 12 aydan fazla stoklanamıyor, sen neye dayanarak 930TL'ye 36 ay alabileceğini iddia ediyorsun? 3 yıllık xbox ultimate rehberi paylaşan herkes 45'er tlden tekrar tekrar satın alabilirsiniz diye paylaştı. Bu live gold ile en azından 1 yılını ucuza getirilebileceğini bile kimse dile getirmedi. Şimdi o 930TL'ye 36 ay Ultimate veren rehber neredeymiş at bakalım buraya.

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Ben de sana diyorum ki, 3 yıl için yapılan rehberi tekrar oku! XBOX Live Gold ARTIK 12 aydan fazla stoklanamıyor, sen neye dayanarak 930TL'ye 36 ay alabileceğini iddia ediyorsun? 3 yıllık xbox ultimate rehberi paylaşan herkes 45'er tlden tekrar tekrar satın alabilirsiniz diye paylaştı. Bu live gold ile en azından 1 yılını ucuza getirilebileceğini bile kimse dile getirmedi. Şimdi o 930TL'ye 36 ay Ultimate veren rehber neredeymiş at bakalım buraya.
Doğru. 12 aylık live gold sonrası tekrar alınmıyor. 24 kere Ultimate almanız lazım.

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Birincisi şu uslubunu düzelt kimse senin maraban değil. Çok bilmiş tavırların ve egonu kendine sakla!
İkinicisi de al sana link 3 yıllık nasıl yapılacağı oku öğren...

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Üslübun, yazdığın üslub konu sahibini suçluyor.
Bu usluba hemen gelinmedi, ayrıca suçlama değil orada üzüntü var. Fakat konu sahibinin ben alttan aldıkça tarafıma gittikçe sertleşen, rencide edici tavrını görmüyorsan. Senin de yazılanları tekrar okuman ve daha hakkaniyetli bir yorumda bulunman gerektiği kanısındayım.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Bu usluba hemen gelinmedi, ayrıca suçlama değil orada üzüntü var. Fakat konu sahibinin ben alttan aldıkça tarafıma gittikçe sertleşen, rencide edici tavrını görmüyorsan. Senin de yazılanları tekrar okuman ve daha hakkaniyetli bir yorumda bulunman gerektiği kanısındayım.
Ne demişsin:
“ Bunun 3 yıllığı çıktı pişman oldum” Bu ne demek? Bu konu yüzünden pişman oldum demek.

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Ne demişsin:
“ Bunun 3 yıllığı çıktı pişman oldum” Bu ne demek? Bu konu yüzünden pişman oldum demek.
Konu sahibinin yaptığı tüm rencide edici konuşmaları görmezden gelip, bu şekilde aldığım için pişman oldum. Demenin hiç bir kabahat içeren tarafı yok. Muhtemelen konu sahibi ile arkadaşlığın olduğu o yüzden tarafsız bakamadığını düşünmeye başlıyorum. Zaten diyoloğum seninle değil konu sahibiyle, kaç gün sonra konuyu hortlatma çabanı da anlamış değilim. Konunun hiçbir yerinde olmayan birisine
kendimi açıklama zahmetinde bulunamayacağım bana göre konu kapanmıştır. (Nokta)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri