Xbox Için HDD Onerisi

MMirac

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocalarım merhaba, benim 2 sene önce aldığım series s konsolum var konsolda da kullanilabilir 350gb yer var bana yetiyor ama konsolu babam da kullanınca bana 100gb hatta 70gb yer kalıyor ə haliyle buda bana yetmiyor bende nextgen güncellemesi almamış rdr2 nfs dying light 1 tomb rider gibi oyunlarımı bir hddye atıyım diyorum buna uygun 500gb ya da 320gb usb 3.0 2.0 ne bilmiyorum ama hızlı olan bir hdd önerirseniz cook mutlu olurum.

teşekkürler:)

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Hocalarım merhaba, benim 2 sene önce aldığım series s konsolum var konsolda da kullanilabilir 350gb yer var bana yetiyor ama konsolu babam da kullanınca bana 100gb hatta 70gb yer kalıyor ə haliyle buda bana yetmiyor bende nextgen güncellemesi almamış rdr2 nfs dying light 1 tomb rider gibi oyunlarımı bir hddye atıyım diyorum buna uygun 500gb ya da 320gb usb 3.0 2.0 ne bilmiyorum ama hızlı olan bir hdd önerirseniz cook mutlu olurum.

teşekkürler:)
Hddlerin en hızlısı Wd'nin 7200rpm Black serisidir. Wd Black serisinin 500gblık hazır harici disk yok. Normal 500gb'lik bir harici disk alabilirsiniz, genel olarak aynı olur hızları. Fiyatları genel olarak 600-700 arası. Biraz daha koyup yine hazır 1tb harici disk alabilir ya da 500lük wd black diski kutusuz alıp kendiniz yine bir harici kutu alıp ona koyarak kullanabilirsiniz.

WD Black 2.5" Gaming HDD 500GB, WD5000LPSX

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri