Soru Xbox Ithalatci Garantisi

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Xbox ithalatci garantili 9.nesil gamepad almayi dusunuyorum. Global olarak 1 yil garantisi oluyor dimi bu cihazlarin?

musileno

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben xbox kendisinide ithalatci garantili aldim. Zaten 1 yil o ithlat firmasina soruyorsunuz bisey olursa. Ama ben takılmadım. Çünkü haftada maksimum 8 saat oyun oynuyorum ve bu sekil bir kullanimda arizaya sokmam cok zor ürünü ancak kullanici hatali bir sorun çıkabilir. Sizin oyun saatiniz cok yuksek degilse bence garantiye takilmayin derim.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Ben xbox kendisinide ithalatci garantili aldim. Zaten 1 yil o ithlat firmasina soruyorsunuz bisey olursa. Ama ben takılmadım. Çünkü haftada maksimum 8 saat oyun oynuyorum ve bu sekil bir kullanimda arizaya sokmam cok zor ürünü ancak kullanici hatali bir sorun çıkabilir. Sizin oyun saatiniz cok yuksek degilse bence garantiye takilmayin derim.
Gec gordum kusura bakma. Aldim ama bozuk geldi. Aldigim yer yenisiyle degistirmeyi teklif etti.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Bozuk gelene yapacak birsey zaten yok degismisler en azindan :)
Hocam bildirim gelmeyince yine gec donuyorum lutfen kusura bakmayin birazda yogundum. Evet degistirdiler ve sanirim xboxta aradiginda 2yil microsoft farantili oluyor onu deneyecem yakin zamanda

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri