Yardım Xbox Kolumla Ekran Görüntüsü Alamıyorum

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
Ben Xbox 9. nesil kontrolcü ile diğer bilgisayarlarda ekran görüntüsü alabilirken maalesef kendi bilgisayarımda ekran görüntüsü alamıyorum Hatta Xbox kolunda bir tane ekran görüntüsü tuşu var onun da ekran görüntüsü almaya çalışıyorum diğer bilgisayarlarda olurken maalesef kendi bilgisayarımda olmuyor yardım ederseniz çok makbule geçer.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Ben Xbox 9. nesil kontrolcü ile diğer bilgisayarlarda ekran görüntüsü alabilirken maalesef kendi bilgisayarımda ekran görüntüsü alamıyorum Hatta Xbox kolunda bir tane ekran görüntüsü tuşu var onun da ekran görüntüsü almaya çalışıyorum diğer bilgisayarlarda olurken maalesef kendi bilgisayarımda olmuyor yardım ederseniz çok makbule geçer.
Olmuyor derken "Failed" hatası mı alıyorsunuz? Yoksa buton hiç mi çalışmıyor?

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Zaten oynadığı bütün oyunlarda kontrolcü ayarı default
Kendi bilgisayarında belki farkında olmadan değişiklik yapmış olabilir misin acaba diye hatırlatma anlamında yazmıştım çünkü diğer bilgisayarlarda çalışıyor demiştin ya ona istinaden yazdım Windows sürümleri aynı değil mi ya da harici bir yazılım yüklemiş olabilir misin daha fazla buton ataması yapabilmek adına

KS

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
Kendi bilgisayarında belki farkında olmadan değişiklik yapmış olabilir misin acaba diye hatırlatma anlamında yazmıştım çünkü diğer bilgisayarlarda çalışıyor demiştin ya ona istinaden yazdım Windows sürümleri aynı değil mi ya da harici bir yazılım yüklemiş olabilir misin daha fazla buton ataması yapabilmek adına
Yani ben daha fazla buton atayabilmek adına bir yazılım yüklemedim ama ben ne olduğu Tam olarak anlayamadım yani Windows'u kurdum ettim ayarladım yani bilgisayarında yüklü olan programları da söyleyeyim Asus'un kendi programları bilgisayarda Kurulu Onun dışında bilgisayarı etkileyebilecek farklı bir programda kurmadım aslında

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
hocam birde buna bakabilirmisiniz sayfayı açtığınızda Çözümler yazısının karşısında Tümünü genişlet yazısına tıklayın birçok farklı çözüm göreceksiniz. Ne gerekiyor ya da neden olmayabilir le alakalı.

KS

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
hocam birde buna bakabilirmisiniz sayfayı açtığınızda Çözümler yazısının karşısında Tümünü genişlet yazısına tıklayın birçok farklı çözüm göreceksiniz. Ne gerekiyor ya da neden olmayabilir le alakalı.
bunu diyor ama neyin korumalı içeriği anlayamadım ki?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221020_221116.jpg
    Screenshot_20221020_221116.jpg
    93.6 KB · Görüntüleme: 7

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
hocam antivirüs olabilir belki windows defender olabilir bu birçok şey anlamına gelebilir lakin tek çıkar yol deneyip görmek gibi geliyor :)

KS

Teblion

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
114
ulaşamıyorum maalesef ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varmı?
Son olarak şunu söylemem lazım konu biraz eski tekrar hortlattığım için kusura bakmayın ben xbox supportla konuştum her çözümü denedim ancak maalesef olmadı. Sonrasında da anladığım kadarıyla sorun bilgisayarımdaki xbox kontrolcü sürücüsüyle alakalı olduğu için format attım o şekilde çözüldü.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri