xdrive akdeniz kumaş oyuncu koltuğu

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
son zamanlarda düzgün bir sandalye almaya niyetlendim ama fiyatları bütçemi aşıyor bu modeli araştırmaya başladım ya bunu alacağım ya da hawk c veya fab serisini alacağım bu modelleri kullananlar varsa yorumlarını yazabilir mi uzun süre oturacağım almışken iyi bir şey alayım sonradan iade durumu olmuyor tek kurşunum var

KS

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
son zamanlarda düzgün bir sandalye almaya niyetlendim ama fiyatları bütçemi aşıyor bu modeli araştırmaya başladım ya bunu alacağım ya da hawk c veya fab serisini alacağım bu modelleri kullananlar varsa yorumlarını yazabilir mi uzun süre oturacağım almışken iyi bir şey alayım sonradan iade durumu olmuyor tek kurşunum var
Bütçenize uyuyorsa Zio'nun modellerini de inceleyebilirsiniz.
--- https://ziogaming.com/kampanya/

Eğer bulunduğunuz bölgede xDrive - HAWK - ZioGaming vs. mağazaları/showroomları varsa, gidip koltukları deneyebiliyorsunuz.
Böylece daha iyi karar verebilirsiniz.

KS

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
benim için önemli olan sırtım ve belim siz bu ürünü kullanırken ağrı yapıyor mu kalça da önemli uzun süre oturacağım
Kalça konusunda sıkıntı yok ama o bel he rşekilde rahatsız olacak. Beli yanlardan saran orotopedik yastıklardan olmadığı sürece koltukla gelen çoğu bel yastığı yeterli glemiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri