XFX Speedster QICK 210 RX 6500 XT mi? Sapphire Pulse RX 6500 XT mi?

Kreator

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Aralarında 75 lira fark var hangi markayı almalıyım?

MM33

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Amd tarafında her zaman sapphire iyidir hocam.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Sapphire Pulse RX 6500 XT hakkında güncelde bir konunuz var aslında oradan ilerlemeniz daha doğru olurdu ama şimdilik sözlü uyarıyorum. Konu kirliliği olmaması adına dikkat etmenizi rica ederim.

XFX tercih edin derim. Shapphire iyi ama Pulse vs QICK 210 arasında kalırsanız tercihiniz XFX olmalı benim görüşüme göre.

KS

Kreator

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sapphire Pulse RX 6500 XT hakkında güncelde bir konunuz var aslında oradan ilerlemeniz daha doğru olurdu ama şimdilik sözlü uyarıyorum. Konu kirliliği olmaması adına dikkat etmenizi rica ederim.

XFX tercih edin derim. Shapphire iyi ama Pulse vs QICK 210 arasında kalırsanız tercihiniz XFX olmalı benim görüşüme göre.
O konuyu kilitlediniz diye hatırlıyordum hocam, yanlış hatırlıyormuşum.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Dostum umarım kafa karışıklığını ben yaratmadım , ben Sapphirenin nitro+ modelleri için konuşmuştum. Eğer bu 2 şık arasında kalmışsan tercihini XFX den yana yapmalısın. Renkli olsun gözümü doyursun gibi düşünme. XFX in modeli daha iyi bir model.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Dostum umarım kafa karışıklığını ben yaratmadım , ben Sapphirenin nitro+ modelleri için konuşmuştum. Eğer bu 2 şık arasında kalmışsan tercihini XFX den yana yapmalısın. Renkli olsun gözümü doyursun gibi düşünme. XFX in modeli daha iyi bir model.
Nitro+ için bende aynı düşünüyorum o model iyi ama Pulse yerine XFX alınması daha iyi bir tercih. Aynı fikirdeyiz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri