Xiaomi Kulaklık Sorunu.

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Selamlar,

Kulaklığı taktığımda tuhaf bir "klink" sesi geliyor kulaklıktan. Rastgele şarkı geçmeye başlıyor, sesi açıp kapatıyor, Google asistan'a saati söyletiyor falan...

Çözümünü bilen var mı? Varsa alta bekliyorum çok sinir bozucu olmaya başladı.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Eğer telefonda kılıf varsa kulaklık tam oturmuyor olabilir. Kulaklığın kablosunda kırıklar oluşmuş olabilir. Bir de jak girişinin içini kontrol edin toz birikmesi vs. olmuş mu diye.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Eğer telefonda kılıf varsa kulaklık tam oturmuyor olabilir. Kulaklığın kablosunda kırıklar oluşmuş olabilir. Bir de jak girişinin içini kontrol edin toz birikmesi vs. olmuş mu diye.
Hocam kılıfı çıkardım ilk başta devam etti sonra durdu sonra tekrar başladı neye göre olduğunu da anlamadım. Jak girişi tertemiz.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Hocam kılıfı çıkardım ilk başta devam etti sonra durdu sonra tekrar başladı neye göre olduğunu da anlamadım. Jak girişi tertemiz.
Kulaklıkta ya da kablosunda da bir arıza da olabilir. Eğer tuşları kullanmıyorsanız Play Store'da devredışı bırakabileceğiniz uygulamalar olmalı. Tuşları komple iptal edebilirsiniz.

KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Kulaklıkta ya da kablosunda da bir arıza da olabilir. Eğer tuşları kullanmıyorsanız Play Store'da devredışı bırakabileceğiniz uygulamalar olmalı. Tuşları komple iptal edebilirsiniz.
Tuşları kullanmıyorum hocam evet. İptal edebileceğim bir uygulama söyler misiniz?

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
KS

PoizDev!

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
84
Yarın başka bir kulaklıkla deneyeceğim. Hazır almışken düzgün bir şey alayım bari 20 liraya bimden alsam iki güne tekrar bozulacak. O zaman haber veririm. O zamana kadar konu aktif kalırsa sevinirim, öyle ileteceğim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri