Xiaomi Mi Band 5 Fiyatına (Yaklaşık 300TL) Mekanik Klavye Önerileri

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Xiaomi Mi Band 5 Fiyatına (Yaklaşık 300TL) Mekanik Klavye Önerileri Onlarlar Yada Önerebilecekler Varsa Sevinirim Bu Sıralar Klavyem Kafayı Yemeye Başladı Ve Bir Kaç Zaman İçerisinde Klavyeye İhtiyacım Olacakmış Gibi bir His Var İçimde Ama Yinede (Bana) İyi Dayandı Mebran Olmasına Rağmen

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Mekanik anahtarlarda bu sorun olmaz. Mebran klavyelerde bu yaşadığınız sorun ile karşılaşırsınız genelde.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
ugur.gozaydin' Alıntı:
Mekanik anahtarlarda bu sorun olmaz. Mebran klavyelerde bu yaşadığınız sorun ile karşılaşırsınız genelde.

zaten mebran kullanıyordum artık bıktım diyebilirim yani sinir bozmaya başladı kullandığım kılavyede ama bana iyi dayandı yinede normalde bi mebran bende 1 okul dönemi zor zar gider di bu 4 yıl falan oldu sanırım öyle bişey olması lazım markası Tigoes K22 ama hakkını yememek lazım cidden iyi dayandı diğer mebranlar göre :,D :,D

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Aslında daha iyisini buldum Bloody B328 Q LK Optik Switch - 251 TL - W/E/R/A/S/D/F tuşların kalitesi Optik Anahtarlara sahip ki bunlarda oyuncuların en çok kullandığı tuşlardır. Bu fiyata alınabilecek en iyi oyuncu klavyesi diyebilirim.

Ben olsam kesinlikle Bloody ürünü seçerdim. Eğer bunu almayacaksanız en iyi seçeneğiniz şimdilik Rush PALADIN RK910 ürünü gibi duruyor.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Aslında bloody daha iyi olabilir ben yine bakmaya devam edeyim inceleme falan en son kararlaştırırım hbulduklarım arasından bulduklarımı da atarım olmazsa

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
ugur.gozaydin' Alıntı:
Aslında daha iyisini buldum Bloody B328 Q LK Optik Switch - 251 TL - W/E/R/A/S/D/F tuşların kalitesi Optik Anahtarlara sahip ki bunlarda oyuncuların en çok kullandığı tuşlardır. Bu fiyata alınabilecek en iyi oyuncu klavyesi diyebilirim.

Ben olsam kesinlikle Bloody ürünü seçerdim. Eğer bunu almayacaksanız en iyi seçeneğiniz şimdilik Rush PALADIN RK910 ürünü gibi duruyor.

yurt dışından pek almak istemiyorum vergi ile falan daha fazla olabileceği için ama https://www.gittigidiyor.com/bilgis...8MQeWFhSSgiXuv0lqkRVB8nVDbLnvdW4aAgM-EALw_wcB
da buldum aynısı sanırım yani bi incelemelerini izleyip karar vermeye çalışıcam aynı zamanda biraz daha bakınırım klavyelere olmadı
NOT=Sadece Q W E R T A S D F Tuşları Mı mekanik Yoksa Hepsimi Anlamadım Ama İncelemelerde Umarım Açıklıyorlardır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Size attığım ürün zaten o ve sadece W/E/R/A/S/D/F bu tuşlar Optik Anahtarlara sahip kalanı standart mebran klavye.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri