Xiomi Mi Box

Garlong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar xiomi mi box s youtube giremiyorum bugün deco m4 mesh sistemi kurdum sabah sorun yoktu şuan böyle nedeni nedir ses de gelmiyor

Ekli dosyalar

• 48BF781D-D1E9-4501-A292-CDFF39E748D4.jpeg
    48BF781D-D1E9-4501-A292-CDFF39E748D4.jpeg
    2.7 MB · Görüntüleme: 3

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Cihaz internete bağlanamadığında mutlaka teknik destek ekibinden yardım alınması gerek hocam. Bazen internet bağlantısı gelir ve internet birkaç gün kullanılır. Daha sonra sebepsiz olarak internet bağlantısı kesilir.

Modem kablosuz ağ frekansının 20 MHz’e düşürmeyi dene birde.

KS

Garlong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cihaz internete bağlanamadığında mutlaka teknik destek ekibinden yardım alınması gerek hocam. Bazen internet bağlantısı gelir ve internet birkaç gün kullanılır. Daha sonra sebepsiz olarak internet bağlantısı kesilir.

Modem kablosuz ağ frekansının 20 MHz’e düşürmeyi dene birde.
Hocam youtube girmeyi başardım fakat ses sorununu çözemedim hala ses gelmiyor hiç bir şekilde

KS

Garlong

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Airpods ile bağlandım kulaklığa ses geldi acaba sorun televizyonda mı o düşündürüyor şuan

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Kapatın açtım resetledim ses çıkışlarını değiştirdim hdm kablosunu değiştirdim yok yani
o zaman televizyondan sorun vardır garantisi varsa bi teknik destek cagırın bide boxun destek cagırısını arayıp bu konuyu iletin

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Airpods ile bağlandım kulaklığa ses geldi acaba sorun televizyonda mı o düşündürüyor şuan
Daha önceden çalışan televizyon yani ses gelen bir cihaz durduk yere bozulmaz. Fabrika ayarlarına döndürüp öyle dene birde veya @TibetBey Arkadaşın dediği gibi müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat gereğini yapacaklarını inanıyorum ben. Oturduğun yakın yerlerde ''Xiaomi Servisi Varsa '' Götür bir baksınlar cihaza.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri