XPG Summoner kullanan var mı ?

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
XPG Summoner Cherry MX Red Switch Türkçe Q USB Mekanik Kablolu Gaming Klavye Kulllanan Varmı Kablosu Kalınmı Arkadaşalar Uzun Süre Gidermi Nasıl Bi Klavye

Ekli dosyalar

• cache-v2.jpg
    cache-v2.jpg
    21.7 KB · Görüntüleme: 61
Moderatörün son düzenlenenleri:

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Forumda birçok arkadaşa önerdik, alanlar da olmuştu diye hatırlıyorum. Uzun dönem kullanıma bağlı şikayetlere denk gelmiyorum bunda. Yine de kullanan arkadaşlardan cevap beklemek en sağlıklısı.

KS

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Forumda birçok arkadaşa önerdik, alanlar da olmuştu diye hatırlıyorum. Uzun dönem kullanıma bağlı şikayetlere denk gelmiyorum bunda. Yine de kullanan arkadaşlardan cevap beklemek en sağlıklısı.
Teşekkürler

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
XPG Summoner Cherry MX Red Switch Türkçe Q USB Mekanik Kablolu Gaming Klavye Kulllanan Varmı Kablosu Kalınmı Arkadaşalar Uzun Süre Gidermi Nasıl Bi Klavye
Bİr kaç aydır elimde taş gibi klavye kablosu bazı insanların serçe parmağı kadar olabilir tuş hissiyatı çok iyi algılaması iyi sesi az yay sesi yok. Yazılımını kurduğumda yeni yamasına güncelle dedi güncelledim klavyeyi kullanamadım ta ki eski yamaya dönene kadar. Bilek desteği mükemmel ama satın almakta bir o kadar zor ben çok uzun uğraşlar sonunda 1000 tl'ye forumlarda görüp almıştım.

Yazılımını az önce tekrar çalıştırdım yeni yamayı yapmadan yazılım açılmıyor. Yani yazılımsız kullanmak zorundayız gibi bir şey.

alitufan55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
46
Bİr kaç aydır elimde taş gibi klavye kablosu bazı insanların serçe parmağı kadar olabilir tuş hissiyatı çok iyi algılaması iyi sesi az yay sesi yok. Yazılımını kurduğumda yeni yamasına güncelle dedi güncelledim klavyeyi kullanamadım ta ki eski yamaya dönene kadar. Bilek desteği mükemmel ama satın almakta bir o kadar zor ben çok uzun uğraşlar sonunda 1000 tl'ye forumlarda görüp almıştım.

Yazılımını az önce tekrar çalıştırdım yeni yamayı yapmadan yazılım açılmıyor. Yani yazılımsız kullanmak zorundayız gibi bir şey.
Yani tam olarak memnun musunuz? 1K fiyata değer mi dersiniz?

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Son düzenleme:
KS

furkan.kartaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Neden ki

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
hocam ben kullandım çok iyi bi klavye kablosu harbiden çok kalın nedenide klavyede usb çoğaltıcı var birtane kablonun ucunda 2 tane usb var bileklik desteği yumuşacık ve mıknatısı baya iyi klavye metal olduğu için ağır ve çok kaliteli premium görünüşe sahip 1000 tl değer ışıklandırmasıda çok güzel

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri