Soru Yapılabilir Mi?

İbrahim Gökmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar amazon'dan sistem alınır mı dolar üzerinden işleyen sisteminden amazon.tr değil bakın tekrar ediyorum dolar olarak işleyen sistemden alınır mı teslimat süresi sorun çıkartır mı? Deneyen oldu mu?

KS

İbrahim Gökmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar amazon'dan sistem alınır mı dolar üzerinden işleyen sisteminden amazon.tr değil bakın tekrar ediyorum dolar olarak işleyen sistemden alınır mı teslimat süresi sorun çıkartır mı? Deneyen oldu mu?
Çünkü elimdeki son 3 haftada veri tuttum ve bu da bana dolar bazla aldığım zaman bir mönitör parası kadar yaklaşık 6k kadar kar ettiğimi gösterdi sepeti ürünleri hazırladım ama sıkıntı olur mu diye düşünüyorum

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
yurtdışından gönderebiliyorlarmıymış ki.. deneyen yoktur herhalde .. istersen sen dene bizde ona göre oradan alalım :)

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
aslında bunu amazom com tr ye ulaşarak sorabilirsin.. yollayacaklarını sanmıyorum

amazon com tr ye yazdım ülke olarak türkiyeyi seçerseniz gelir dedi

konuray

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
ekran kartı almayı denedim ülke olarak seçtiğiniz konuma gelmez diyor :) dolar bazından türk parasına çevirdim fiyat aynı gibi

KS

İbrahim Gökmen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ekran kartı almayı denedim ülke olarak seçtiğiniz konuma gelmez diyor :) dolar bazından türk parasına çevirdim fiyat aynı gibi
Yok be bende işler hiç öyle değil yani kârda oluyorum

aslında bunu amazom com tr ye ulaşarak sorabilirsin.. yollayacaklarını sanmıyorum

amazon com tr ye yazdım ülke olarak türkiyeyi seçerseniz gelir dedi
Benim seçtiğim ürünlerde zaten mevcut konuma gelmez gibi bi uyarı yok demeyeyim madem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri