Yaptığım Şeyler Sonucunda Sisteme Zarar Gelmiş Midir

Agony13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Arkadaşlar merhaba, az önce hayatımda ilk defa ekran kartı taktım takarken ilk zorlandım. Sonra yardım ala ala taktım ama en az 10 kez çıkar tak yaptım bundan bir şey olur mu bir şeye zarar gelir mi?

Sonra vidalarken ilkinde yanlış vida takmışım.
Sonra düzgününü takarkende nasıl oldu anlamadım küçücük yerden vida içeri düştü ekran kartının içine mi düştü anlamadım. Kasa tersti düz koydum sonra düştü bir yerden, aldım bu herhangi bir şeye zarar verir mi?

Sonra bir şekilde taktım ekran kartını ve vidaladım ama bir şey olur diye çok korkuyorum açmaya bu benim ilk sistemim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Arkadaşlar merhaba, az önce hayatımda ilk defa ekran kartı taktım takarken ilk zorlandım. Sonra yardım ala ala taktım ama en az 10 kez çıkar tak yaptım bundan bir şey olur mu bir şeye zarar gelir mi?

Sonra düzgününü takarkende nasıl oldu anlamadım küçücük yerden vida içeri düştü ekran kartının içine mi düştü anlamadım. Kasa tersti düz koydum sonra düştü bir yerden, aldım bu herhangi bir şeye zarar verir mi?

Sonra bir şekilde taktım ekran kartını ve vidaladım ama bir şey olur diye çok korkuyorum açmaya bu benim ilk sistemim.
Hocam eğer giriş kısmına zarar vermediyseniz sorun yok takın çalıştırın.

osman.tx

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Eğer vidayı çıkarttiysan ve ekran kartı tam yerine oturduysa sorun yok, ama pc nin içinde bişi unutmadığına emin ol, yoksa ameliyatta hastanın vücudunda neşter unutan doktora dönersin😅

KS

Agony13

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Eğer vidayı çıkarttiysan ve ekran kartı tam yerine oturduysa sorun yok, ama pc nin içinde bişi unutmadığına emin ol, yoksa ameliyatta hastanın vücudunda neşter unutan doktora dönersin😅
Sorun olmamıştır korkmayın bir dahakine daha dikkatli olun 😊
Hocam bida çıktı içinden tam yerine oturdu herhalde iyice kontrol ettim bastırdım iyice sıkıca vidaladım dümdüz duruyor şuan

Hocam şu metal vidalama yerinin ucu dışarı doğru kalkmışıt biraz tornavidayla bastırıp düzledim nirşey olmaz değil mi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri