yardım edin asus p5gc-mx 1333 ana karta Intel Core i3 2,4 GHz takarsak ne olur D

Mustafa Iren

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]merhaba efendilerim benim bilgisayarım aşırı berbat ve pubg oynamak istiyorum ve bu benim hayalım lütfen benim ana karta uygun 50 60 tl arası bi işlemci için yardım edermisiniz ya tek istediğim pubg oynamak başka bir isteğim yok gerçekten yok seyhan adana da vilayet döşeme mahallesi[/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]  bölgesinde [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]yaşıyorum yaşım 16 lütfen bana yardımcı olurmusunuz eher ana kartıma uyarsa para biriktirmeye çalışıp [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ana karta Intel Core i3 2,4 GHz alıcam tabi desteklerse ana kartım [/font][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]asus p5gc-mx 1333[/font]

Nslt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Pubg Lite için umut var sadece. Anakartın 2 çekirdek işlemciler ile sınırlı. Toplamda 4GB ram olabiliyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Anakartınızın Core i serisi bir işlemci için desteği yok. Core 2 Duo E8600 işlemci takabileceğiniz maks. işlemci.
Bu işlemci ile maks. NIVIDA GTX 750 Ti yada AMD RX 460/550 gibi kartlara çıkabilirsiniz. İyi bir kule tipi soğutucu ile bir miktar OC yapılırsa daha fazla performans alırsınız.
RAM olarak 2GB sınır görünüyor anakartınızın dökümanlarında ki bu RAM miktarı ile oyun oynanmaz diyebilirim.
Son olarak ekran kartı olmadan hiçbir oyunu oynayamazsınız Pubg Lite dahil. Sebebi DirectX11 destekli bir grafik birimi istemesi ki anakartınızın desteklediği işlemcilerde bu özellik yok.

Ben olsam masraf yapmazdım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri