Soru Yardım Edin!!!! Msi G321Q 31.5" 1 Ms 170 Hz Alınır Mı

YunusEmre40

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İyi akşamlar bu monitör alınır mı oyun film kullanmak için bütçe 10-11k
sizin önerileriniz nedir
aradığım özellikler 0,5-1 ms ıps panel 2k görüntü kalitesi 170/240hz 27'' veya 32''

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
IMG_2601.jpeg

bu monitör amd için biçilmiş kaftan biraz daha paranızı katlayıp buny alın 4k 144hz

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
fsr ile 4k da 50fps civarında bence oynarsınız bu da problem değil ekranı 2k ya çekersiniz? 4k da film izlersin ekran kartının standartları 2k sana 4k açamaz demiyorlar

fsr ile 4k da 50fps civarında bence oynarsınız bu da problem değil ekranı 2k ya çekersiniz? 4k da film izlersin ekran kartının standartları 2k sana 4k açamaz demiyorlar
IMG_2618.png

akıcı oyun 4k diyor

IMG_2619.png

ben olsam 4k monitör alır gözlerime bayram ettirirdim

KS

YunusEmre40

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Ekli dosyayı görüntüle 34612

akıcı oyun 4k diyor

Ekli dosyayı görüntüle 34613
ben olsam 4k monitör alır gözlerime bayram ettirirdim

Çok teşekkür ederim ilgin için bunu cidden düşüncem bakalım ama biraz pahalı geldi 15 16k biraz yüksek 11 max12 k olsaydı alınabilir di olmadı bir süre bekleyeyim

EnesAkmn1

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Çok teşekkür ederim ilgin için bunu cidden düşüncem bakalım ama biraz pahalı geldi 15 16k biraz yüksek 11 max12 k olsaydı alınabilir di olmadı bir süre bekleyeyim
bana soracak olursan 2k-4k arasında bence pek fark yok 2k da seni tatmin edecektir ama bende hep şu düşünce var almışken en iyisi olsun en kalitelisi olsun uzun yıllar götürsün kafası var o yüzden bende 4070s ekran kartıma 4k monitör düşünüyorum benimki 2k için tasarlanmış ama dlss falandır iki üç ayar kısarak 80fps 4k da rahat görür bilmiyorum tabi sizin düşünceniz ne olur bence youtube videolarından kartın 4k performansına bakın fps oyunu oynuyorsanız tabii ki 4k önermem
ama benim gibi benim için fps önemli değil gözüm bayram etmeli yerdeki taşı bile sayabilmem gerekiyor diyorsanız 2k 4k iyidir

KS

YunusEmre40

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bana soracak olursan 2k-4k arasında bence pek fark yok 2k da seni tatmin edecektir ama bende hep şu düşünce var almışken en iyisi olsun en kalitelisi olsun uzun yıllar götürsün kafası var o yüzden bende 4070s ekran kartıma 4k monitör düşünüyorum benimki 2k için tasarlanmış ama dlss falandır iki üç ayar kısarak 80fps 4k da rahat görür bilmiyorum tabi sizin düşünceniz ne olur bence youtube videolarından kartın 4k performansına bakın fps oyunu oynuyorsanız tabii ki 4k önermem
ama benim gibi benim için fps önemli değil gözüm bayram etmeli yerdeki taşı bile sayabilmem gerekiyor diyorsanız 2k 4k iyidir
Tam benim kafadansin dostum iyisi olsun tam olsun diye

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri