YARDIM! Kasam Yamultulmuş

emre19033

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hepinize merhaba arkadaşlar,

Ben ahmet geçtiğimiz perşembe günü gaming gen den vermiş olduğum gg6 sistemim bugün saat 12 civarında elime geldi, bunun için zaten forumda konu açıp bahsetmiştim neyse kargocu geldi merhaba merhaba dedikten sonra herkesin yapması gereken şekilde bekleyebilirseniz kutu açmam gerek içinde bilgisayar var dedim. (Kargo firması bu arada yurtiçi kargo)

ilk önce küçük kutuyu açtım ekran kartı kutusunu ve diğerlerini görünce tamam dedim diğeri açtım kasayı slikonlardan çıkardım haa bu arada kargocu arkadaş ilk önce beklemek istemedi ve amirini aradı müşteri kargoyu açmak istiyor dedi amiride sen teslim ettiysen bırak dedi telefonda duyuyordum kargocu eleman yeniydi muhtemelen dedim ki açıcam ve aksi bi durum olursa tutanak tutucaz dedim ya işte şöyle böyle filan dedi.

Ben dedim senin gözünün önünde açıyım da ne olursa olsun açtım ve kasanın BİLDİĞİN ÜSTÜNE OTURMUŞLAR hafif gülümsemeden sonra bak dedim gördün , ellerinde yani kargo dağıtımındaki elemanlarda tutanak kağıdı yoktu şubeye gittim kasa ile birlikte arkadaş ordaydı tutanaığımız tuttuk ve geri yollamak üzere bıraktım geldim ve hasıl bu başlığı atmamın sebebi herkesin şikayet ettiği kargo firmaların özensizliğini bu sefer gamin gen yapmıştı neden mi çünkü kasanın dışında darbe veya çizik yoktu.

Kutunun kasaya denk gelen kısmını iyice inceledim kasa muhtemelen gamin gen deposunda karpuz gibi fırlatılırken olmuş üzüldüm baya bi yarın yks sınava gireceğim ve bugün bunlarla uğraştım benim planladığım siparişimi verirdim pazartesi sınavdan sonra tadını çıkarırdım ama ağzımda tat bırakmadılar ha bide iade konusunda da taksitli ödediğim içim paramı geri taksit taksit vereceklermiş para bloklayacaklar yani limit yok zaten nasıl alayım yenisini BURDAN PC HOCASINA SESLENİYORUM YARDIMMM
geçmiş olsun kardeşim kutuda darbe vs olmaması ama içinde olması gerçekten ilginç .ama gaming gen kaliteli bir site böyle şeyler yapmazlar

KS

OnlyGuardian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
geçmiş olsun kardeşim kutuda darbe vs olmaması ama içinde olması gerçekten ilginç .ama gaming gen kaliteli bir site böyle şeyler yapmazlar
hacı valla bilmiyorum ve üzüldüm açıkçası yani bi tek bana böylegeldi heralde dediğin gibi söyle kutudq vs hiç darbe ezik çizik yok ayrica zaten köpüklü sekilde koymuşlardı kutunun içinde o şekle gelmesi imkansiz muhtemelen gaming gen deposunda başka bir kasanın köşesi bu geldi ama bu şekilde yollamaları benim açımdan ilk siparişimi verdiğim güvensizlik olusturdu bilemiyorum tutanak tutuldu yarin veya diger gun iadesini gerceklestirecegim çünkü yenisi yollasalar bile içimde bi acaba kalacak

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Senin adına gerçekten çok üzüldüm kardeşim. Ben 2 kasa siparişi verdim kargocu gelmeden beni aradı çok şükür evdeydim ailemin evine sipariş vermiştim. Gittim hemen kargoları indirdi . İmza fln attım abi bekle bunların dış kolisinde sıkıntı var dedim. Kontrol edelim beraber. Acelem var dedi olabilir abi 20k ödedim ben ucuz birşey değil sonuçta. Tamam neyse açtım kasayı da çıkarttım diğer kutuları da çıkarttım baktım görünürde kırık çıkık yoktu. Yolladım adamı gitti. Şahsen benim fikrime kalsa gaming.genin Yurtiçi , aras, sürat kargoyla çalışmaması gerekir. Top oynuyorlar kargolarla. ürünlerim böyle geldi sanki içinde kıyafet fln varmış gibi koymuşlar diğer kargoların üstüne altına her neyse. gerçekten içim içimi yedi Allah’a şükür sorun çıkmadı.

Ekli dosyalar

• B8A3810D-2AAC-4827-96D6-1B04AC9FDB6C.jpeg
    B8A3810D-2AAC-4827-96D6-1B04AC9FDB6C.jpeg
    2.7 MB · Görüntüleme: 18
  • 9DC046FE-5B5E-4882-ABA3-90D3144F5F3F.jpeg
    9DC046FE-5B5E-4882-ABA3-90D3144F5F3F.jpeg
    2.1 MB · Görüntüleme: 18
KS

OnlyGuardian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Senin adına gerçekten çok üzüldüm kardeşim. Ben 2 kasa siparişi verdim kargocu gelmeden beni aradı çok şükür evdeydim ailemin evine sipariş vermiştim. Gittim hemen kargoları indirdi . İmza fln attım abi bekle bunların dış kolisinde sıkıntı var dedim. Kontrol edelim beraber. Acelem var dedi olabilir abi 20k ödedim ben ucuz birşey değil sonuçta. Tamam neyse açtım kasayı da çıkarttım diğer kutuları da çıkarttım baktım görünürde kırık çıkık yoktu. Yolladım adamı gitti. Şahsen benim fikrime kalsa gaming.genin Yurtiçi , aras, sürat kargoyla çalışmaması gerekir. Top oynuyorlar kargolarla. ürünlerim böyle geldi sanki içinde kıyafet fln varmış gibi koymuşlar diğer kargoların üstüne altına her neyse. gerçekten içim içimi yedi Allah’a şükür sorun çıkmadı.
reis en garanti gidip elden alcaksın bu işler sıkıntılı işler eğer ben adamın önünde açmasam kutuyu bütün piyango bana kalacaktı ki benim kutuda sıkıntı yoktu kasayı kutuya koymadan halletmişler ama senin adına sevindim bi sorun çıkmadığına bu işleri yapmadan 2 3 kere düşünmek gerekiyor

emre19033

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
reis en garanti gidip elden alcaksın bu işler sıkıntılı işler eğer ben adamın önünde açmasam kutuyu bütün piyango bana kalacaktı ki benim kutuda sıkıntı yoktu kasayı kutuya koymadan halletmişler ama senin adına sevindim bi sorun çıkmadığına bu işleri yapmadan 2 3 kere düşünmek gerekiyor
kutuda hasar olmadan içinde olduğunu ilk defa görüyorum en iyisi bulaşmamak 2 sene önce qp den almıştım toz bile yoktu kutuların üzerinde jilet gibi geldi

KS

OnlyGuardian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
kutuda hasar olmadan içinde olduğunu ilk defa görüyorum en iyisi bulaşmamak 2 sene önce qp den almıştım toz bile yoktu kutuların üzerinde jilet gibi geldi
birçok kez internetten elektronik alet siparis verdim itopyadan almıştım bir onceki sistemimi senin dedigin gibi ustune gram toz yoktu ama galiba şans faktöründe gelisiyor

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Gerçekten senin ki çok nadir olacak bir durum. Görünce şaşırdım. Ben kargolarımı büyük olsun küçük olsun kesinlikle video kaydıyla birlikte açıyorum. Geçen teyzem için kahve makinesi vermiştim 500 tl ye flndı. İade edilmiş ürünü kargolamışlar belli içinde makinenin parçası kırık geldi kırık parçanında kendisi yok ortada . Sorununu çözdüğünde(umarım çözülür) tekrardan paylaşta seninle birlikte biz de sevinelim kardeşim. İyi günlerin olsun. ☺️

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Ya yok alırsın ama kendini sağlama alacak şekilde kanıt bulundurmakta da fayda var kardeşim. Yoksa internet her türlü daha karlı alışverişlerde .

KS

OnlyGuardian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ya yok alırsın ama kendini sağlama alacak şekilde kanıt bulundurmakta da fayda var kardeşim. Yoksa internet her türlü daha karlı alışverişlerde .
yarın sınavdan çıkıyım mağazaya baskın yapıcam gözümün önünde yapsınlar montajı yada parayı geri alırım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri