Yardımcı Olun Nolur

EmreEmo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Casper Excalıbur g770 pcim var 3 yıldır kullanıyorum ama 2 gündür işlemci çalışmıyor yüzde 97 kullanıyor gözüküyor ama 0.00 ghz kullanılıyor diye gözüküyor pc kasıyor uygulamaları zar zor açıyor 4 defa yeniden başlattım herhangi bi değişiklik olmadı termal macun yenilemesi yapmadım daha vakit bulamadığım için onla alakalımı bilmiyorum taner abide okursa yardımcı olun nolur

Ekli dosyalar

• Pc.png
    Pc.png
    210 KB · Görüntüleme: 21
  • pc2.png
    pc2.png
    104.1 KB · Görüntüleme: 20

kimiki

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
120
Uygulamanın yanlış okuduğu görev yöneticisinde hızı göstermesinden belli oluyor. Termal macun ve toz bakımı yapıldı mı cihazın ? Driverlar güncel mi? Ssd ne dolulukta ? Bunlar gibi etmenler takılmaları açıklayabilir. Ayrıca 8gb ram var gördüğüm kadarıyla. 2x8gb yaparsanızda sistem rahatlayacaktır. Ama öncelikle dediklerimi kontrol edin.

KS

EmreEmo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Uygulamanın yanlış okuduğu görev yöneticisinde hızı göstermesinden belli oluyor. Termal macun ve toz bakımı yapıldı mı cihazın ? Driverlar güncel mi? Ssd ne dolulukta ? Bunlar gibi etmenler takılmaları açıklayabilir. Ayrıca 8gb ram var gördüğüm kadarıyla. 2x8gb yaparsanızda sistem rahatlayacaktır. Ama öncelikle dediklerimi kontrol edin.
Driverlar güncel bakım yapılmadı daha ssd ise 210gb boş alan var 480gb ssd takılı

KS

EmreEmo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Uygulamada yanlış var.
Daha önceki konularımda da var bu pcde çekmediğim şey kalmadı 4 kere servise gitti hiçbişey yok diyip yolladılar en sonunda saldım böyle kullanmaya başladım arada böyle şeyler yapıyor işte sinir bozucu ama yapıcak bişey yok

Enes Şimşek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27
Daha önceki konularımda da var bu pcde çekmediğim şey kalmadı 4 kere servise gitti hiçbişey yok diyip yolladılar en sonunda saldım böyle kullanmaya başladım arada böyle şeyler yapıyor işte sinir bozucu ama yapıcak bişey yok
benim hız 1.59 aynı işlemci bişi olmuyo şuanlık

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri