Soru Yardımlarınızla Topladığım Sistem Nasıl Olmuş?

rom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İşlemci
7 7800x3d
Ekran Kartı
4070 ti super
Hocam herkese merhaba. Birkaç aydır süren sistem toplama serüvenimin sonuna geldim. Açtığım konularda birçok soru sordum ve pchocası forum bana çok yardımcı oldu hepinize teşekkür ediyorum. Sevincimi sizle paylaşmak istedim hepinize iyi akşamlar.
image.jpg

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,308
Hocam herkese merhaba. Birkaç aydır süren sistem toplama serüvenimin sonuna geldim. Açtığım konularda birçok soru sordum ve pchocası forum bana çok yardımcı oldu hepinize teşekkür ediyorum. Sevincimi sizle paylaşmak istedim hepinize iyi akşamlar.Ekli dosyayı görüntüle 35715
Cok guzel olmus hayirli olsun darisi basimiza 😍

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Güzel günlerde kullanın çok güzel özenmişsiniz kablo vs konusunda 10 numara gözüküyor bende aynı sizin gibi topladım sağolsun birkaç hocam çok yardımcı oldu 1 saat vakit ayırıp kabloları düzenlemedim üşeniyorum şimdi de 😂

Cok guzel olmus hayirli olsun darisi basimiza 😍
Amin hocam tez zamanda gönlünüzce toplarsınız inşallah konu sahibi gibi damladım yanlış anlaşılmasın 😂 🙏

• Beğen
Reactions: rom
KS

rom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Herkese tesekkür ederim daha iyisi sizin olsun

Güzel günlerde kullanın çok güzel özenmişsiniz kablo vs konusunda 10 numara gözüküyor bende aynı sizin gibi topladım sağolsun birkaç hocam çok yardımcı oldu 1 saat vakit ayırıp kabloları düzenlemedim üşeniyorum şimdi de 😂

Amin hocam tez zamanda gönlünüzce toplarsınız inşallah konu sahibi gibi damladım yanlış anlaşılmasın 😂 🙏
Sorma hocam sistemi kurana kadar canım çıktı her seyi kendim monteledim ve ilk defa tek seferde çalıştı şaşkınım 🤣

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri