Yardımmm

TRkeme

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
millet hazır bir sistem aldım. Kurulu gönderilmesini bekliyordum. ANcak ekran kartıdır vs bazı parçalar de monte halde. üsteli birde kule tipi soğutucu aldım.
Sorun tam da burada başlıyor. Benim bu dışardaki parçaları kasanın içine koyacak donanım bilgi ve alet edevatım yok. Güvenirlik konusu gereği de herhangi bir yere gidip montaj yaptırmak içime sinmiyor.
PC hocası ofisi ile evim 2 dk mesafede. Kendilerine ulaşmaya çalıştım maille ama dönüş olmadı.
Bu konuyu hem belki görürler de dönüş yaparlar diye hemde sizlerin tavsiyesini almak için açtım.
Ofislerine çat kapı gitmek olur mu? Yada ne yapmalıyım ne önerirsiniz? Parçalar ben ben onlara bakıyoruz 3 gündür :(

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
millet hazır bir sistem aldım. Kurulu gönderilmesini bekliyordum. ANcak ekran kartıdır vs bazı parçalar de monte halde. üsteli birde kule tipi soğutucu aldım.
Sorun tam da burada başlıyor. Benim bu dışardaki parçaları kasanın içine koyacak donanım bilgi ve alet edevatım yok. Güvenirlik konusu gereği de herhangi bir yere gidip montaj yaptırmak içime sinmiyor.
PC hocası ofisi ile evim 2 dk mesafede. Kendilerine ulaşmaya çalıştım maille ama dönüş olmadı.
Bu konuyu hem belki görürler de dönüş yaparlar diye hemde sizlerin tavsiyesini almak için açtım.
Ofislerine çat kapı gitmek olur mu? Yada ne yapmalıyım ne önerirsiniz? Parçalar ben ben onlara bakıyoruz 3 gündür :(
ne sökülü tam oalrak

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
Yani vatan gibi yerler toplama yapıyor aslında gidip yaptirabilirsin ama bir @OceanLaB veya @İsmail hocama sorabilirisniz

KS

TRkeme

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Ekli dosyalar

• IMG_6442.jpeg
    IMG_6442.jpeg
    2.6 MB · Görüntüleme: 16
  • IMG_6441.jpeg
    IMG_6441.jpeg
    3 MB · Görüntüleme: 17
  • IMG_6439.jpeg
    IMG_6439.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 17

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
sadece ekran kartını takıcaksınız gibi görünüyor

KS

TRkeme

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
sadece ekran kartını takıcaksınız gibi görünüyor
ekran kartındaki girişlerin biri 6 lı biri 8 li. ancak şu sarı fanlara yakın olan uçların 2side 8 li . birde kule soğutucu var onu nasıl yapıcam hiç yok bende

emretasar02

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
8 pinli kablolar 6+2 formatında olabilir bir kontrol istersen öyle kullanabilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri