Yaşım 16 Ve Para Lazım

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Arkadaşlar yaşım 16 okul okuyorum lise 2 deyim.Para lazım aileme yük olmak istemiyorum ne yapmalıyım nasıl para kazanabilirim?

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Video edit-kurgu öğrenmeyi dene. Logo tarzı şeyler yapmayı da öğrenebilirsin. Sitelerde çevirmenlik yada yazarlık için para da verebiliyorlar. Bu tarz şeyler biraz kazandırır.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
kardeşim bionluk gibi sitelere kayıt ol orada logo, tasarım, makale yazma, metin çevirme gibi ufak işler oluyor iş başı 100-250-500 tl gibi rakamlar kazanabiliyorsun. Kendi yeteneğine göre iş yaparak para kazanabilirsin

ali1299

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Arkadaşlar yaşım 16 okul okuyorum lise 2 deyim.Para lazım aileme yük olmak istemiyorum ne yapmalıyım nasıl para kazanabilirim?
nft yapıyorum ben opensea girip kayıt ol nft videolarını izle nasıl yapılır falan gelişirsin çabalamak lazım

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Video edit-kurgu öğrenmeyi dene. Logo tarzı şeyler yapmayı da öğrenebilirsin. Sitelerde çevirmenlik yada yazarlık için para da verebiliyorlar. Bu tarz şeyler biraz kazandırır.
Youtube için ve diğer şeyler için düşük bütçeli logo banner yapımı öğrenebilirsen 15₺ 30₺ satabilirsin.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
ticarete ilgin varsa başlayabilirsin , dükkanlarda calısabilirsin , diğer arkadasların dediklerini yapabilirsin

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Bionluk.com, r10.net ve fiverr.com gibi platformlarda Freelancer iş yapabilirsin.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Video edit gibi programları öğrenerek kazanabilirsin ya da özellikle yazları bir yerde çalışarak kazanabilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri