Yayın Esnasında Donma, Drop, Kasma Problemi

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Merhaba obs ndi ile çift pc yayın yapmayı denedim fakat kendi sistemim üzerinden yayın yaptığım ayarlar ile bilgisayar kendinden geçiyor sistem de direk droplar oluyor yayını izlemek zaten ne mümkün.
2. Pc evdeki emektar 3. Nesil i7 Hd 7800 amd ekran kartı 8 gb ram vs gibi bir sistem. Acaba değerlendirebilir miyim adlı çalışmanın sonucu hüsran oldu sistem yetmedi. Capture card kullansam sistemi yorma konusunda bir iyileştirme yaşar mıyım? Çalışma mantığını bilmediğim için soruyorum. Obs ndi ile aynı mantıkta mı çalışıyor?

KS

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
2.sisteminde iyi olması gerekiyor diye biliyorum hocam.

Capture card görsel aktarmak için işinize yarar ama görsel aktardığınız sisteminde biraz güçlü olması gerekiyor.
Görsel aktarımını ndi ile yapabiliyorum hocam lakin sisteme ağır geliyor sanırım o zaman capture card ın hiçbir espirisi yok yani?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Görsel aktarımını ndi ile yapabiliyorum hocam lakin sisteme ağır geliyor sanırım o zaman capture card ın hiçbir espirisi yok yani?
düşük sistemlerde yok evet birde genel de yayıncıların aktarım yaptığı sistme lerde giriş ile ortanın arasında bir şey oluyor.

KS

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
düşük sistemlerde yok evet birde genel de yayıncıların aktarım yaptığı sistme lerde giriş ile ortanın arasında bir şey oluyor.
Tamam hocam teşekkürler en azından bedavadan yüksek miktarlarda kart alıp hiçbir işe yaramayacak şekilde kenara kaldıracaktım en azından şuanlık almamam gerektiğini anladım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri