Yazıcı Önerisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyhmusaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba kolay gelsin öncelikle herkese. Yakın zamanda kendime yazıcı almayı düşünüyorum. Ama yazıcılar hakkında bir bilgim yok. Sadece istediğim bir kaç özellik var aklımda. Ama ona uygun hangi modeller var hangi model iyi markalar iyi bilmiyorum. Evde kullanacağım daha çok. Fotoğraf çıkarma, fotokopi ve çıktı çıkarmak amaçlı kullanacağım. Wifi, çift taraflı çıkarma ve tarama özelliğinin olmasını istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
 veya  bu ürünü alabilirsiniz. 1300 TL ye kadar biraz araştırdım ve çift taraflı baskı yapabilen en iyi makineler bu fiyat bandına bu ürünler. 2 üründe benzer sayılır ama Canon ürünü biraz daha fazla özelliğe sahip ancak HP ürünü daha hızlı siyah baskı yapıyor. Canon üründe daha hızlı renkli baskı yapıyor. En büyük farkları bunlar kararı siz verin.

KS

seyhmusaykut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ugur.gozaydin' Alıntı:
 veya  bu ürünü alabilirsiniz. 1300 TL ye kadar biraz araştırdım ve çift taraflı baskı yapabilen en iyi makineler bu fiyat bandına bu ürünler. 2 üründe benzer sayılır ama Canon ürünü biraz daha fazla özelliğe sahip ancak HP ürünü daha hızlı siyah baskı yapıyor. Canon üründe daha hızlı renkli baskı yapıyor. En büyük farkları bunlar kararı siz verin.

Sağulun Hocam teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri